Prázdniny a dovolená letos jinak

30.6.2020 | autor: Redakce PŽ

Prázdniny a dovolená letos jinak

 Čím dál víc respondentů anket na téma „Kde a jak budete trávit dovolenou?“ letos hlásí, že zůstanou doma v Česku a rozloží si ji do více kratších intervalů, často dokonce volné dny budou trávit doma nebo v blízkém okolí bydliště ve svém kraji.

Výhody jsou nasnadě: vyřeší se tak problémy s nejistotou zahraničních epidemiologických nařízení, prozkoumáme místní krásy, opravíme a vylepšíme si svá hnízdečka, neodvezeme peníze pryč a pomůžeme tak ještě ekonomicky našincům.

Zabalíme a připravíme tedy, co je třeba a pořešíme, čemu se dá předejít: zkontrolujeme platnost pojištění a platební karty, rezervujeme ubytování, zakoupíme příslušné průvodce, mapy, opalovací krémy či outdoorovou výbavu (případně objednáme kvalitního řemeslníka a materiál) a do krabičky první záchrany přibalíme velkou dezinfekci a lék systémové enzymoterapie Wobenzym.

Enzymy v této podobě nám totiž v první řadě posilují imunitu, v řadě druhé nám pomohou od oteklých končetin z cestování nebo naopak předlouhých výšlapů a konečně v řadě třetí, pokud by naše pohybové vypětí přineslo i zranění, Wobenzym zásadně zrychlí hojení a uleví od bolesti.

Více na www.wobenzym.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.