Také vy si zasloužíte odpočinek. Aspoň na víkend!

16.1.2018 | autor: Redakce PŽ

Také vy si zasloužíte odpočinek. Aspoň na víkend!

Každý by si čas od času měl udělat volno, vypustit z hlavy všechny starosti a nechat se hýčkat. Nemusíte kvůli tomu mířit nikam daleko. I v Praze je spousta příležitostí k odpočinku. Stačí se přemístit třeba jen na druhý konec města. Co byste řekli víkendu ve wellness hotelu v Holešovicích?

V Holešovicích, jen pár metrů od Nádraží Holešovice, stojí Absolutum – známý boutique hotel v Praze. A my vám teď prozradíme, proč byste se na hezký víkend mohli vydat zrovna tam.

Užijete si luxus

Absolutum hotel v Holešovicích je nově zrekonstruovaný. Nachází se v něm moderní pokoje, konferenční a školicí centrum, stylová restaurace Restaurant Salut a také relaxační wellness centrum. Pokoje jsou luxusní, vybavené klimatizací, minibarem a designovou koupelnou včetně koupelnové kosmetiky.

Zrelaxujete své tělo

Jak by se vám líbilo strávit pár desítek minut v rustikální finské sauně a pak se zajít ochladit do zážitkové sprchy? Zážitek doplní masáže, privátní aromatické koupele a také solárium. O vaše tělo zde bude postaráno a mysl bude moci mezitím relaxovat.

Dobře se najíte

Pan Jaroslav Füllsack, šéfkuchař Restaurantu Salut, chystá všechny pokrmy tak, aby byly nezapomenutelným gastronomickým zážitkem. Od 7 do 22 hodin můžete do restaurace zajít na snídani, oběd, večeři nebo jen tak na sklenici dobrého vína či lahodný koktejl.

Poznáte zajímavá místa v Praze

Absolutum není jen wellness hotel v Praze. Jak jsme si již prozradili, jedná se také o místo vhodné k pořádání firemních akcí a konferencí. A navíc je skvělým výchozím bodem pro poznávání Prahy. V blízkosti se nachází třeba pražská ZOO, botanická zahrada, Národní galerie, Veletržní palác, park Stromovka nebo třeba velkolepá Křižíkova fontána. Co byste řekli pohodovému víkendu strávenému poznáváním hlavního města a odpočíváním na masážích a v sauně?



Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.