V Nassfeldu si lidé užívají slunečné počasí téměř po celý rok. Vy můžete také!

16.12.2015 | autor: Redakce PŽ

V Nassfeldu si lidé užívají slunečné počasí téměř po celý rok. Vy můžete také!

Nebaví vás trčet doma a pohráváte si s myšlenkou na nezapomenutelnou dovolenou? Pokud vám imponuje čarokrásné prostředí rakouské přírody, vydejte se do vyhlášeného střediska Nassffeld v jižních Dolomitech. Představte si, jak si užíváte zasloužené volno relaxací v harmonickém koloritu úchvatné horské scenérie. A proč zamířit právě do Nassfeldu? Jedním z důvodů je unikátní poloha. Středisko je situováno na jižní svahy a téměř po celý rok je zde slunečné počasí. Dalším argumentem jsou apartmány českého pronajímatele.

Dovolená v Nassfeldu se nese v duchu pobytu na čerstvém vzduchu, aktivního sportování a vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Můžete zde vyrazit kdykoliv. Vzhledem k jedinečnému počasí (až 300 dní krásně slunečno!) je nepravděpodobné, že byste byli nuceni trávit čas v apartmánech. Na své si přijdou nadšení sportovci, starší páry i rodiny s dětmi.

Vyrazíte-li do Nassfeldu v zimě, užijete si perfektní lyžovačku. Na vašem lyžařském umění nezáleží, protože zdejší svahy nabízí příhodné podmínky pro všechny věkové a výkonnostní skupiny. Vlastní vyhrazený areál mají i děti. Nassfeld je přívětivý i k běžkařům, bruslařům a sáňkařům.

Neméně příjemná je i letní dovolená v jižních Dolomitech. Turisté míří do Nassfeldu za horskou a silniční cyklistikou, nordic walkingem, canyoningem, koupáním, horolezením a dalšími aktivitami. Nevšední zážitky zažijete v NTC Parku s lanovým centrem, při jízdě terénem na Segway X-Cross či při sjezdu mountain cartem. A když vám zbude trochu času, nezapomeňte na prohlídku malebného městečka Harmagor, který se nazývá „hlavním městem špeku“.

Vraťme se ke zmíněnému ubytování. Apartmány Nassfeld s českou recepcí disponují nadstandardním vybavením, českou TV a bezplatnou wi-fi. Hosté mohou využívat zbrusu nový sauna haus, grilovací terasu a společenskou místnost. Komplex devatenácti apartmánů se nachází jen 300 m od všeho dění. Chcete se dozvědět další informace? Pokračujte na www.booknasfeld.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.