Zažijte Ostravu ve stylovém hotelu

10.7.2019 | autor: Redakce PŽ

Že je Ostrava špinavým městem plným smogu? Kde to žijete! Tohle už dávno neplatí. Hornictví zde má neodstranitelnou tradici, a pokud se sem chystáte, určitě navštivte hornické muzeum. Nevynechejte ale také místní ZOO a Slezskoostravský hrad.

V Ostravě vás ohromí unikátní industriální památky či architektura. Výhodná je také blízkost slovenských i polských hranic. Až budete tedy příště mířit na východ, vzpomeňte si na toto moravskoslezské městečko a udělejte si zde zastávku. K ubytování vám poslouží například místní vyhlášený hotel Ostrava Jan Maria.

Klid v blízkosti centra

Hotel Jan Maria se nachází nedaleko od centra města. Přesto si zde užijete své chvilky klidu. Jestli na ně tedy budete mít čas – protože kdo chce Ostravu skutečně poznat, ten by neměl zahálet a ležet na pokoji. I když pokoje hotelu Jan Maria k tomu přímo lákají. Jsou vybavené Wi-Fi, trezorem, LCD televizí se satelitním příjmem i dalšími spotřebiči.

Kromě toho hotel nabízí bowling Ostrava, vířivku, infra saunu, posilovnu i hřiště. Zabaví se tu celá rodina, což je fajn záloha pro případ, že by zrovna pršelo. Jinak by ale byla škoda být zavřený doma, protože Ostrava čeká, až ji objevíte!

Dobré jídlo je základ

Na co se ještě můžete spolehnout, je hotelová restaurace Ostrava. Od pondělí do pátku zde podávají dva druhy oběda, určitě využijte možnosti posezení na venkovní terase. V jídelním lístku narazíte na takové speciality jako třeba tygří krevety, tataráček z hovězí svíčkové či rump steak. Žádné jiné luxusní restaurace Ostrava hledat nemusíte, v té hotelové uspokojí vaše chuťové buňky. A večer strávíte třeba v hotelovém vinném sklípku.

Tak už plánujete výlet do Moravskoslezského kraje? Pak vás nejspíš bude zajímat, že check-in je od 14:00 a check-out do 12:00. Po domluvě a s přihlédnutím k aktuálnímu zaplnění hotelu se lze domluvit i jinak. Vyjdou vám vstříc, bude-li to možné.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.