Zajímavé filmové novinky

17.8.2016 | autor: Redakce PŽ

Zajímavé filmové novinky

Zajímáte-li se o filmové novinky, potom byste měli určitě navštívit internetový obchod FilmnaDVD.cz, který vám nabídne široký sortiment klasických i zbrusu nových snímků. Nakupovat zde můžete on-line z pohodlí vašeho domova, k dispozici jsou vám stovky DVD i Blu-ray filmů ze všech žánrů, které vás jenom napadnou.

Akční filmové hity

Velmi oblíbené jsou akční filmy jako Osm hrozných, Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Pád Londýna. že jste o nich zatím neslyšeli? Nevadí, my vám je trochu nastíníme. Nejstarším z jmenovaných je film Osm hrozných, který měl premiéru 8. 12. 2015. Jde o osmý snímek Quentina Tarantina, děj se odehrává v období po občanské válce. Dostavník se řítí zasněženou krajinou směrem k městu Red Rock, uvnitř sedí lovec odměn John Ruth (Kurt Russell) se svou zajatkyní Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh), kterou tu chce předat spravedlnosti a získat tak odměnu vypsanou na její hlavu. Cestou se setkávají s dalším lovcem odměn majorem Marquisem Warrenem (Samuel L. Jackson) a Chrisem Mannixem (Walton Goggins), jižanským odpadlíkem, který se vydává za nového šerifa městečka Red Rock. Kvůli sněhové vánici nemohou pokračovat v cestě a skončí v Galanterii u Minnie. Celkem se jich tu sejde osm a nikdo není v bezpečí.

Film Revenant: Zmrtvýchvstání je trochu z jiného soudku. Hlavní postavou je lovec kožešin Hugh Glass zraněný medvědem. Ostatní čekají, až zemře, aby ho mohli pohřbít. Glassovi se umírat nechce, pohřbí ho tedy zaživa. Hugh má však snad ten nejtužší kořínek na světě. I když je na pokraji smrti, dokáže se vyhrabat z vlastního hrobu a potácí se pro pomstu.

Pro ty, kteří ocení akční film z aktuální doby, je určen film Pád Londýna. Na pohřeb britského premiéra se sjedou prezidenti čtyřiceti zemí. Teroristé však nikdy nespí a ze všech sil se snaží prezidenty odpravit. Sledujte nové filmy na FilmnaDVD.cz, ať jste v obraze.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.