All CB: Váš specialista na prodej a servis zdravotnické a laboratorní techniky

7.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Pustili jste se do zařizování ordinace, rehabilitačního centra nebo zařízení podobného charakteru? Pak jistě moc dobře víte, že spolupráce s několika dodavateli vybavení je příliš zdlouhavá a neefektivní. Udělejte to jinak a obraťte se na někoho, kdo se postará o dodávku kompletního sortimentu a zároveň zajistí i veškeré potřebné služby. Komplexní portfolio služeb nabízí českobudějovická společnost All CB – zajišťuje prodej a servis zdravotnické techniky.

Společnost All CB spolupracuje se soukromými lékaři, nemocnicemi, domovy důchodců, veterinárními ústavy, laboratořemi, ale také s provozovateli fitness center a majiteli domácích posiloven. Ti všichni nakupují kvalitní zboží renomovaných značek. K důvodům pro dlouhodobou spolupráci však nepatří jen výhodné ceny, ale především široké spektrum nadstandardních služeb.

Nakupovat zdravotnickou a laboratorní techniku a vybavení u prodejce, který danému sortimentu nerozumí, je chyba. Nadstandardní služby jsou dalším důvodem, proč byste měli zvážit spolupráci s All CB. Ve firmě působí kvalifikovaní a důkladně proškolení profesionálové. Vyznají se v nejnovějších technologiích a vždy vám ochotně poradí s výběrem. Prodej a servis laboratorní techniky zahrnuje bezpečnostní a funkční technické kontroly. Můžete se spolehnout na odbornou instalaci a v případě potřeby i zaškolení zaměstnanců.

Pokud již vybavení máte a hledáte někoho, kdo se postará o údržbu a pozáruční servis, i v takovém případě se neváhejte obrátit na All CB – v rámci služeb nabízí i servis zdravotnické a laboratorní techniky od jiného dodavatele.

Co dodat závěrem? Spolupráce s All CB rozhodně nekončí nákupem zdravotnické a laboratorní techniky. Získáte spolehlivého partnera, který nenechá na holičkách a postará se o vaši maximální spokojenost. Další informace a možnost nákupu online najdete na www.allcb.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.