Čím zaplnit prázdné zdi? Kýče dejte stranou, volte vícedílné obrazy

29.12.2018 | autor: Redakce PŽ

Čím zaplnit prázdné zdi? Kýče dejte stranou, volte vícedílné obrazy

Uvažovali jste už nad tím, čím zaplníte prázdné zdi v obývacím pokoji nebo v ložnici? Pokud se v domácnosti nachází prázdné zdi, znamená to, že domácnost ještě není útulná, není zařízená. I když žijete v domě i několik dlouhých let, díky prázdným zdím to může vypadat tak, že jsme se zrovna přistěhovali. To první, co tedy udělejte ve svém domově, je zaplňte volné zdi, jelikož právě ty dotvoří celkovou atmosféru domova. Jenže čím? Kýče dejte raději stranou, zvolte vícedílné obrazy na zeď, které jsou aktuálně hitem.

O vícedílných obrazech jste jistě slyšeli. Jedná se o obrazy skládající se z několika dílů. V současné době je k zakoupení mnoho zajímavých motivů, stačí si jen vybrat ten, který je vám nejsympatičtější a který se do vaší domácnosti nejvíce hodí.

Vícedílné obrazy rozhodně nejsou kýčem, naopak. Jedná se o velmi stylový doplněk, který bude dotvářet vaši domácnost několik dlouhých let. Je to nadčasový bytový doplněk, který jen tak rychle neodložíte.

Zvolíte si extravaganci nebo jednoduchost?

Otázkou je, pro co konkrétního se rozhodnete. Zvolíte si extravaganci nebo raději dáte přednost jednoduchosti? Do skupiny nevšedních obrazů se jednoznačně řadí abstraktní obrazy, které na člověka dýchnou zase jinak než obrazy jiné. Nenechají člověka spát, každý musí při pohledu na ně přemýšlet, co tím chtěl básník asi říct. Taktéž do skupiny nevšedních obrazů spadají 3D obrazy, které jsou odrazem dnešní doby.

Jednoduchost je však nadčasová, do této skupiny spadají zejména obrazy krajiny nebo obrazy měst, také obrazy zvířat.

Když chcete něco osobního

Pokud jsou vám milejší osobní obrazy, investujte do takzvaných foto obrazů na plátně, což jsou vícedílné obrazy na stěnu vyrobené z vámi poskytnuté fotografie. Většinou se foto obrazy pořizují rodičům nebo prarodičům k životnímu jubileu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.