Den matek už bude v neděli! Nezapomeňte na květinu, nebo ještě lépe kytici!

10.5.2018 | autor: Redakce PŽ

Den matek už bude v neděli! Nezapomeňte na květinu, nebo ještě lépe kytici!

Nezapomněli jste? Už tuto neděli totiž budeme slavit Den matek! A co mamince darovat? Šperk, bonboniéru a chybět samozřejmě nesmí květina.

Nemusíte si přitom dělat těžkou hlavu, když kytici nebudete moci doručit osobně. To za vás obstará služba rozvoz květin nebo doručení květin. Kytičku si vyberete na flora-online.cz, objednáte a na zbytek nemusíte myslet. Jisti si každopádně můžete být tím, že obdarovaný, v tomto případě obdarovaná, ji dostane včas.

Na výročí už nezapomenete

Komu se nestalo, aby někdy nezapomněl na výročí svatby či seznámení, narozeniny, stříbrnou nebo zlatou svatbu. Kdo by všechna ta data také měl pořád nosit v hlavě, že? Nebo jste si vzpomněli, ale poněkud pozdě – třeba v den daného výročí. A oheň byl na střeše. To jste zřejmě ještě neznali službu květiny online, která je schopna dárkovou kytici doručit ještě v ten samý den objednání. Pro věčné zapomnětlivce služba přímo k nezaplacení.

Kytice, ze kterých oči přecházejí

Na vás bude jen kytici vybrat, a to už může být náročnější oříšek. Potřebnou inspiraci najdete přímo na stránkách flora-online.cz v sekci Den matek. V nabídce dominují růže, ale v tolika barevných kombinacích, ze kterých jde až hlava kolem. Věřte, že z takové kytice bude vaše maminka přímo naměkko. Krásná je i kytice z chryzanthem, frézií, gerber, aster i lilií. Působivé jsou kytice namíchané z různých druhů květin do určitého barevného tónu. No, nebudete mít snadné vybírání, já sama netuším, jakou kytici bych zvolila. Krásné jsou totiž naprosto všechny.

Je libo šampaňské nebo bonboniéra?

Květiny online se ale neomezují jen na kytice. Spolu s nimi vaší mamince doručí třeba i bonboniéru či šampaňské. Skvělým dárkem obzvláště pro starší maminky či babičky mohou být květinové koše. Všechny květiny pocházejí přímo z holandské květinové burzy, což je zárukou jejich kvality a čerstvosti.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.