Jak vybrat pánské plavky?

20.11.2017 | autor: Redakce PŽ

Jak vybrat pánské plavky?

Internetové magazíny i tištěná média jsou zaplavena módními radami a triky pro ženy. Nezdá se vám, že i muži mají právo vědět o posledních trendech? Pánové o sebe také rádi pečují a nechají se inspirovat zkušenostmi odborníků. Víte, jak je pro ně těžké vybrat si moderní oblek, košili, džíny anebo plavky? Pojďme se podívat, jak postupovat při koupi plavek.

Často opomíjený kousek oblečení

Pánové, kteří chtějí vystavit své svalnaté tělo v plavkách, by měli pamatovat na jejich správný výběr, protože každé postavě sluší jiný typ. Plavky využijete nejen v parných letních dnech, ale také v chladnějším období roku, kdy je možné navštívit krytý bazén anebo zavítat na dovolenou do teplých krajů. V dnešní době lze vybírat z nejrůznějších střihů a barev. Mnohé e-shopy jako Esprit nabízejí zlevněné zboží, což je skvělá zpráva.

Typ postavy rozhoduje

Každý muž by si měl přiznat na své postavě nedostatky. Někdo je malý, jiný hubený, další má nějaké to kilo navíc. Jak tedy postupovat? Pro pány malé a vysportované postavy se hodí upnuté plavky, jako jsou slipové modely a boxerky. Volné a dlouhé zboží je nevhodné. V barvách není omezení. Muži menšího vzrůstu a silnější postavy by měli sáhnout po produktech volnějšího boxerkového ducha. Zde je nutné dbát na jednobarevnost a opticky zeštíhlující vzory. Muži vyššího vzrůstu se štíhlou figurou ať zamíří do regálů s plavkami šortkového střihu. Vysoká a obří postava snese volné šortky delšího provedení. Nejlépe jsou na tom jedinci vysoké a atletické postavy. Jim sluší naprosto všechno a budou králi pláže!

Před výběrem plavek byste se měli zaměřit na jejich kvalitu. Pokud nakupujete u pofiderních prodejců, jistě vám skoro nic nevydrží. Klíčem k úspěchu je pořízení produktů v osvědčených obchodech, které nabízejí plavky světových i tuzemsky uznávaných značek.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.