Které vánoční dekorace budou letos IN?

16.9.2019 | autor: Redakce PŽ

Patříte k nadšencům, kteří každé Vánoce zdobí svůj domov aktuálními vánočními trendy? Pak vás určitě zajímá, na co byste se v nadcházející vánoční sezóně měli zaměřit tentokrát. Jednoznačně to bude osvětlení, jež dokáže vykouzlit tu pravou atmosféru.

Rozzařte Vánoce!

Vánoční LED osvětlení je přesně to, co budete potřebovat. Blikající světýlka nejsou krásnou podívanou pouze pro děti, ale i pro dospělé. Neslouží jen k osvětlení interiéru, nýbrž s nimi také můžete ozdobit váš dům, zahradu či terasu. Výhodou venkovního vánočního osvětlení je možnost použít ho rovněž uvnitř domova. Nikdy však nepostupujte obráceně. Co v kategorii dekorativního osvětlení naleznete? Jsou to světelné řetězy, deště, závěsy, sítě, hvězdy či hadice. Velice efektně vypadají LED stromy a další vánoční světelné dekorace v podobě žárovky, koule, kopule, pyramidy ve tvaru stromku apod.

Nespoléhejte na mráz

Ozdobte si vaše okna vánočním osvětlením rampouchy, i když nemrzne. Skvěle vyniknou také zavěšené na fasádě, balkonu, střeše nebo zahradním domku. Vybírat lze z ledově bílých odstínů či barevných variací. Díky možnosti navolení nejrůznějších funkcí vám budou rampouchy blikat, měnit barvu, evokovat padající sníh a jiskřit.

Na co si dát pozor

Už naštěstí odzvonilo dobám, kdy se vánoční osvětlení kupovalo převážně na tržnicích. Před podezřele výhodnou cenou jednoznačně dbejte na bezpečnost, jež je potvrzena platnou certifikací. Zejména venkovní osvětlení musí být odolné vůči povětrnostním vlivům.

Nezapomeňte na cukroví

Před Vánoci se téměř z každé domácnosti line typická vůně pečeného cukroví. Bez něho si málokdo dokáže tyto svátky představit. Kde hledat recepty na vánoční cukroví? Inspiraci naleznete hlavně na internetu, kde najdete návody jak na tradiční cukroví, tak na moderní druhy.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.