Plánujete oslavu v Praze? Vyberte si pro ni vhodný prostor

9.5.2024 | autor: Redakce PŽ

Plánujete oslavu v Praze? Vyberte si pro ni vhodný prostor

Plánujete-li jakoukoli oslavu, vždy je vhodné zvážit vhodný prostor. Na co se při jeho výběru zaměřit? Tady je několik tipů.

Jak vybrat vhodný prostor pro vaši oslavu?

Prioritu představuje jeho velikost. Je potřeba zvážit počet hostů, kteří se oslavy zúčastní. Je důležité vybrat takové místo, které bude poskytovat dostatek prostoru pro všechny hosty. Dalším důležitým faktorem je poloha místa určeného pro oslavy. Mělo by být dobře dostupné pro všechny hosty a mělo by poskytovat dostatek prostoru pro parkování. Prostory pro oslavu by měly být dobře vybavené pro všechny vaše potřeby. Mělo by poskytovat potřebné zázemí, dostatek prostoru pro stoly, ale také třeba kapelu. Představu o kvalitě a nabízených službách poskytují také recenze.

Zvažte tedy všechny možnosti, které ovlivní, jakým způsobem vámi plánovaná oslava dopadne.

THE EMBLEM – ideální místo pro jakoukoli oslavu

Plánujete-li oslavu v Praze, popřemýšlejte o lifestylovém hotelu THE EMBLEM. Můžete využít jeho služeb i možnosti ubytování, které lze využít v 59 pokojích. K dispozici je také relaxační zóna nabízející různé oddechové prostory. K občerstvení zve velmi moderní restaurace nebo bar. Příjemné je i wellness centrum, jehož součástí je nedostižná střešní terasa.

Hotel však nenabízí pouze prostory pro oslavu, ale také pronájmy zasedacích místností Praha 1. Jedná se o exkluzivní prostory v The M Lounge, které jsou ideální volbou pro soukromé akce a setkání. M Lounge poskytuje celkem 4 různé místnosti, které k těmto setkáváním můžete využívat.

Mnohoúčelový prostor představuje velký salon, který je největší místností v prostorách Klubu. Součástí jeho zařízení je několik sedaček, pohodlné židle a křesílka. Druhou velkou místností je pak salónek, který je ideální volbou pro různé obchodní aktivity a setkávání s obchodními partnery.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.