Vestavné trouby v moderní kuchyni – design, ekologie, multifunkčnost

3.7.2018 | autor: Redakce PŽ

Vestavné trouby pomohou vyřešit dva nejčastější problémy, které nás doprovázejí při práci v kuchyni ― úsporu místa a energie. Skoro všichni bojujeme s nedostatkem prostoru a ušetřit za elektřinu také touží každý z nás. Vestavná trouba tak představuje ideální řešení pro každou domácnost. Dnes, kdy je nábytek na míru běžnou součástí kuchyní, by se i trouba polohou a výškou měla přizpůsobit vašim potřebám.

Vestavné trouby a technologie ve vašich službách

Na našem trhu naleznete trouby vybavené technologiemi, díky kterým se příprava vašich pokrmů stane rychlejší, jednodušší a energeticky úspornější. Technologie dynamického pečení prostřednictvím inovativních topných těles optimálně rozloží teplo uvnitř trouby. Vyhnete se tak riziku spálení pokrmů a jídlo bude vždy plné chutí a vůní.

Uživatelský komfort a bezpečnostní prvky

Moderní pečící trouby jsou vybaveny řadou pokročilých technologií, které zkracují dobu přípravy pokrmů, umožňují bezpečné ovládání dvířek a snadné čištění vnitřního prostoru trouby.

Luxusní provedení

Jsou obvykle k dostání v černém, bílém nebo nerez provedení. Pro milovníky retra jsou k sehnání dokonce také trouby v barvě mosazi.

Některé funkce vám umožní péct až 4 různá jídla zároveň. Moderní trouby na pečení jsou vybaveny více než 120 naprogramovanými recepty. Dokonce ani pečení v různých úsporných režimech dnes není výjimkou.

Skla dvířek bývají oddělená mezerou, mezi kterou proudí vzduch. Díky této technologii studených dvířek zůstane vnější prostor trouby vždy chladný i při dlouhém pečení a vám díky tomu nehrozí riziko popálení. U některých trub se nabízí sofistikovaný způsob čištění dvířek ― vnitřní sklo lze snadno vyjmout.

Trouby s pokročilými funkcemi

· Řada Franke Crystal

Energetická třída A ++ zaručí maximální úsporu energie. Volit můžete knoflíkové nebo dotykové ovládání. Trouby jsou vybaveny technologií Dynamického pečení, Welness programem pro přípravu dietních pokrmů a systémem studených dvířek. Pohodlně vkládat a vyjímat můžete do trouby pečící plechy nebo chromované rošty, které jsou dodávané jako příslušenství.

· Řada Franke Smart

Do malého bytu se hodí „chytrá trouba“. Levnější řada Franke Smart energetické třídy A je ideálním řešením do omezeného prostoru. Trouby Franke Smart jsou vybaveny systémem studených dvířek a snadným čištěním pomocí unikátní funkce Aqua Clean.

Retro provedení

· Řada Franke Country

Trouba Franke Country v mosazné barvě ― to je trouba jako ze starých časů. Retro design umocňují analogové hodiny a knoflíkové ovládání. I tato trouba je vybavena systémem studených dvířek a umožňuje multifunkční pečení. Zkombinujte troubu Franke Country s plynovou varnou deskou a odsavačem par ve stejném provedení a vpusťte do své kuchyně nádech starých časů.

Trouby pro každou kuchyni

Hledáte-li luxusní troubu pro profesionální pečení nebo levnější typ, z nabídky výrobce Franke si určitě vyberete! Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv recept, naše jejich kuchyňské trouby přispějí ke skvělému výsledku vaší práce.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.