Zapomeňte na realitní makléře a pronajměte si samoobslužný sklad!

20.8.2019 | autor: Redakce PŽ

Zapomeňte na realitní makléře a pronajměte si samoobslužný sklad!

Pronájem skladu nemusíte hned řešit s realitními makléři. Ti chtějí v první řadě vydělat. Samozřejmě na váš účet. Za zlomek jimi účtovaného pronájmu si přitom můžete pronajmout samoobslužný sklad! V Praze i Brně! 

Skladování nikdy nebylo jednodušší. A levnější! Zkrátka vše, co momentálně nechcete nebo nemůžete mít na očích, naložíte do dodávky či přímo stěhovacího vozu a naskládáte do skladového kontejneru. Prostorného, střeženého a řádně zabezpečeného!

Nejlevnější skladování

Ve prospěch skladových kontejnerů v samoobslužných skladech hovoří fakta. Velmi lákavá je v první řadě cena pronájmu. I laik si snadno spočítá, že takováto forma skladování je velmi výhodná. Nechme ale hovořit čísla: pronájem kontejneru o rozloze necelé čtyři metry čtvereční vás vyjde na zhruba 1200 korun bez DPH. A zkuste si zjistit, na kolik by vás vyšel pronájem skladové kóje téhož rozměru. Na mnohem více! O již zmíněných skladech, s nimiž se setkáte v nabídkách realitních kanceláří, ani nemluvě. 

Oplacené a střežené samoobslužné sklady

Areál samoobslužných skladů je navíc oplocený a střežený. Bez bezpečnostního čipu, kterým budete disponovat jen vy, se do kontejneru nikdo nedostane. Snadný je i samotný přístup do kontejneru. Bez problémů si k němu zajedete automobilem. Možná je ovšem přeprava již naplněného kontejneru, a to prakticky z kteréhokoliv místa v republice. Podmínkou v tomto případě je pouze váha kontejneru, která nesmí přesáhnout pět tun.

Sklady v Praze a Brně

Samoobslužné sklady v současné době najdete na dvou místech v republice. V Praze (více informací hledejte pod odkazem pronájem skladu Praha) a v Brně (informujte se na odkazu pronájem skladu Brno). Tyto osobní sklady navíc v současné době začíná využívat stále větší počet lidí, jak podnikatelů, tak soukromých osob. Proč se zkrátka obklopovat věcmi, které momentálně nepoužíváme, ale definitivně se jich zbavit také nechceme? Když k tomu navíc ani není důvod?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.