Erotická masáž a jak na ni

0.0.0 | autor: Redakce PŽ

Erotická masáž a jak na ni

Snad každý v partnerském vztahu potřebuje objetí, pohlazení, doteky. Co může být však lepší, než správně provedené hmaty? Nezřídka navozují blažené pocity, uvolňují člověka, který okamžitě zapomíná na celodenní stres, únavu a napětí. A nebojte se: i když nejste profesionál, váš partner vaši snahu jistě ocení a masáž se mu bude líbit!

Připravte si půdu!

Důležité je začít už od prostředí. Připravte místnost tak, aby poskytovala intimitu. K osvětlení použijte svíčky, pusťte tlumeně rádio s romantickou či relaxační hudbou a vzduch provoňte kapkou aromatického oleje. Připravte si i vhodný masážní krém. Pro úplné uvolnění regenerační či relaxační, s příjemnou vůní a dobrým vstřebáváním do kůže.

Úspěch zaručen

Tři základní rady pro úspěšnou masáž zní:

1) masírujte strategicky
2) buďte kreativní
3) poslouchejte svého partnera


Uvědomte si, že nemusíte masírovat jen prsty a dlaněmi, můžete zapojit celé tělo. Můžete kreslit na jeho záda obrázky a nechat ho hádat, co jste nakreslili. A pokud to váš partner potřebuje – a to víte vy nejlépe, jestli potřebuje či ne - povídejte si s ním. Nechejte ho, aby se vám během masáže svěřil se svými starostmi a problémy. Platí totiž pravidlo, že pokud se problém pojmenuje, ztrácí na své obludnosti a přestává tížit. Důležité je však během celé masáže vyvíjet rovnoměrně na všechny části těla stejný tlak a nezapomenout sledovat reakce partnera. Vracejte se na místa, kde vycítíte, že mu je dotek příjemný, nechejte se jím vést, buďte ve střehu.

Na závěr ještě pár rad a triků:

Důležitá je hlava. Masírujte mu jemnými kroužky spánky a čelo, bubnujte prsty jemně do krku, šíje a dekoltu. Nebojte se síly. Opřete se o ruce celou vahou svého těla, mačkejte a proklepávejte. Masáž však nesmí bolet ani lechtat. Výsledek určitě bude stát za to, však uvidíte sami...Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.