Erotické kostýmy posunou váš milostný život na novou úroveň

31.10.2020 | autor: Redakce PŽ

Erotické kostýmy posunou váš milostný život na novou úroveň

Toužíte po vášnivém milostném životě? Erotické kostýmy jsou skvělý způsob, jak si ho okořenit. Díky nim objevíte svého partnera v naprosto jiném světle, než jak jste zvyklí. S jejich pomocí můžete v partnerském životě snadno zažehnout novou jiskru, nebo se jen odvázat a vyzkoušet něco nového. Kostýmy jsou v každém případě skvělou volbou!

Na chvíli si představte, že jste neposlušná školačka

Sedíte ve školní lavici a váš partner učitel Vás musí potrestat. Zapomněla jste totiž domácí úkol a navíc nemáte přezuvky. Kostým školačky bude lákavým vstupem do světa nesplněných úkolů a přicházejícího trestu. Partner vám pak jemně nebo důrazně naznačí, že zapomínání se neodpouští…

Nebo policistka

Jako svůdná policistka už nebudete partnerovi tolerovat špatně zaparkované auto a potrestáte ho za nedodržení pravidel. Pokud se bude vzpírat, dostane pouta a bude jen a jen na vás jak z něj neposlušnost dostanete … určitě změkne

A hasička

Máte v ložnici opravdu žhavo? Možná budete muset zavolat do služby šikovnou hasičku v červené uniformě, které se postará o veškerý oheň v ložnici i na střeše. Není nic lepšího než usmiřování se v rozpáleném pokoji. A věřte, že zapálená svíčka nebude tím jediným ohněm...

Ať už si myslíte na jakoukoliv situaci, v erotickém kostýmu ji můžete realizovat

Kostýmy nejsou jen sexy oblečení. Tím hlavním jsou inspirace a představivost, kterou sebou do vaší ložnice přinášejí. Ať je váš milostný život sebelepší, vždy se může dostat do stereotypu, který bude po čase méně zábavný než na začátku. Proto jsou erotické kostýmy ideálním pomocníkem, který udrží vaši i jeho vášeň při životě. A co víc, dodá jí nevyčerpatelný zdroj energie

Nenechte nic náhodě a dejte svému příteli a sobě vše, po čem toužíte. Vylepšete váš vztah nevinnou hrou v ložnici, která prohloubí intimitu vašeho vztahu. Romantika a sex jsou důležité! Nenechte si je uniknout kvůli povinnostem a každodennímu stresu a věnujte jim im patřičnou pozornost. Oba byste možná přišli o víc, než o chvíle potěšení.

Erotické kostýmy můžete doplnit o další zajímavé doplňky. Fantazii se meze nekladou

Představte si erotický kostým jako rekvizitu. Co by byl velkofilm bez skvělých a důvěryhodných kostýmů. . A vy jste přitom v hlavní roli. Díky jedinečnému kostýmu přenesete partnera do světa dosud nepoznané vášně a ocitnete se v jeho představách na prvním místě. Nebude mít absolutně žádný důvod přemýšlet nad ničím jiným.

Nicméně, stejně jako k romantické večeři patří růže, sklenka vína a svíčky, k erotickému kostýmu patří doplňky. Zdůrazní celkovou atmosféru vašeho milostného večera. Chcete být už zmíněnou neposlušnou školačkou? Budete zaručeně potřebovat podkolenky a brýle, abyste podpořila svou nevinnost. Pomohou i vlasy do culíku a provinilý výraz, kterému přítel neodolá.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv kostým, musíte se v něm dobře cítit

V kostýmu byste si měla především připadat sexy vy. Když se v něm nebudete cítit dobře, pravděpodobně se příliš neodváže ani partner. Proto je dobře, že nabídka ostámů je dnes skutečně velká a zaměřená na různé příležitosti.

Jaký je váš názor na erotické kostýmy? Napište nám vaše zkušenosti do komentáře!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.