Erotické masáže nejsou nevěra

23.6.2022 | autor: Redakce PŽ

Pánové, potřebujete uvolnit? Napětí můžeme setřást různě, u mužů ovšem hraje důležitou roli i hladina testosteronu. S tím souvisí intimní relax. Může jít o sex, ale nejen jej. Dopřejte si erotické masáže. Není to nevěra, nejde o sex jako takový, ale o uspokojení, které vede k vyvrcholení.

Erotické masáže Praha

Při klasické masáži relaxují svaly, uvolní se mysl, při té erotické se vyplaví endorfiny. A nejen to. Vyvrcholení je zcela přirozené. Ať už jste zadaní, nebo ne, nic vám nebrání vyzkoušet nové obzory. Bojíte se erotické masáže? Není důvod. Masérka se dotýká všeho těla, může být i nahá, dojde k vyvrcholení, ovšem pohlavní i orální sex se neprovádí. Ovládá různé techniky, jak vám poskytnout slast. Například erotické masáže tělo o tělo. K této činnosti se dostáváte pozvolna. Nejprve přijde na řadu společná sprcha s masérkou, kdy se uvolníte a připravíte na rozkoš. Poté se pustíte do dalších fázi, až se ocitnete tělo na tělo. Masérka vás masíruje tělem s pomocí teplých přírodních olejů, které pomohou, aby se těla o sebe třela, klouzala a pokožka byla senzitivnější. Vy si tak erotickou masáž užijete mnohem intenzivněji.

Kvalitní erotická masáž penisu

Další oblíbenou procedurou je masáž penisu. Po vybrání masérky opět jdete do společné sprchy. Poté se přesunete do místnosti, kde si pohovíte a masérka se ujme vašeho penisu a varlat. Opět si s ním pohraje s teplým přírodním olejem, který bude klouzat a příjemně hřát. Masérka je po celou dobu procedury nahá, což jen zintenzivní celou rozkoš. Můžete se jí dotýkat. Krásná dívka vás bude masírovat až do samotného vyvrcholení, jejich počet není nijak omezen. Zatoužili jste po rozkoši? Zadejte si do vyhledávače „erotické masáže v Praze“. Můžete vyzkoušet opravdu velké množství technik, masáží se šťastným koncem. V každé praktice si vyberete to své a naleznete nové dimenze rozkoší, které mohou zpestřit vás intimní život.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.