Hračky pro ženy

6.4.2009 | autor:

Hračky pro ženy

Tak jako heterosexuální může mít i lesbický sex mnoho podob. Lesbický sex zahrnuje širokou škálu sexuálních aktivit, přičemž velmi důležitou roli hrají často různé hračky a pomůcky vytvořené pro ženy. Existují ale také speciální lesbické hračky. Rozdíl je v tom, že ty lesbické bývají upraveny na obou koncích, takže si mohou užívat obě ženy najednou. Mezi nejpopulárnější patří robertky a vibrátory.

Vybere si každá

Vibrátory uspokojují ženy již odpradávna. Ve starověkém Řecku bylo jejich užívání dokonce považováno za samozřejmé. Existují vibrátory stimulující G-bod nebo klitoris, vibrátory s řemínkem či vodotěsné. Zejména G-bod vibrátory fascinují ženy stále a znovu, protože je pomocí různých masážních technik mohou přivést rychle k orgasmu. Konce těchto pomocníků bývají buď ploché, nebo ve tvaru slzy. Díky možnosti nastavení rychlosti vibrací dokáží vyhovět každé ženě. Neocenitelnou vlastností je také jejich nehlučnost.

Hračka bez vibrace

Další hračkou je robertek. Je to klasika, protože u něj vše záleží jen na průniku. Mohou být dlouhé, krátké, úzké, hladké, texturované či dokonce oboustranné. Některé se dají přidělat k hadici ve sprše. Robertky se používají výhradně s lubrikanty a hodí se i pro anální sex. Zvláště oblíbené jsou lesbické robertky na řemínku, které si žena připevní pomocí popruhů. Robertek drží na svém místě a vám zůstanou volné ruce. Stejně jako může mít mnoho tvarů robertek, mohou se lišit i popruhy. Pořiďte si tedy takové, které budou vaši partnerku nejvíce vzrušovat.

Hygiena především

Důležitou stránkou používání vibrátorů i robertků je jejich čištění. Pro zábavný a vzrušující sex udržujte své pomocníky hygienicky čisté. Abyste zabránili šíření jakékoli infekce či nemoci, čistěte je po každém použití. K tomuto účelu dostatečně poslouží horká voda a mýdlo na ruce. Silikonové vibrátory můžete dát do vroucí vody nebo do myčky na nádobí.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.