Jak se seznámit po rozvodu?

14.6.2017 | autor: Redakce PŽ

Jak se seznámit po rozvodu?

Žádná žena nevstupuje do manželství s tím, že se jednou rozvede. O to více bývá bolestnější, když k rozvodu skutečně dojde. Rozvod však neznamená, že se ženy musejí uzavírat před světem doma a zatěžovat svůj život vzpomínkami. Naopak je to příležitost seznámit se s mužem, s nímž naleznou to pravé a trvalé štěstí. Jak se po rozvodu seznámit, zvlášť pokud vychováváte děti?

Poučte se z minulého manželství

Než se pustíte do hledání nového partnera, ujasněte si, co očekáváte od dalšího vztahu, na čem vám v partnerství záleží nejvíce a jaký vztah by měl mít potenciální partner k vašim dětem. Zužitkujte své zkušenosti a vyvarujte se opakováním stejných chyb, jež přispěly k rozvodu. Porozhlédněte se po partnerovi bez charakterových vlastností, které vám vadily na bývalém manželovi. Vyhnete se dalšímu zklamání.

Seznámení přes internet jako řešení

Kde se v dnešní době seznámit? Zejména matky samoživitelky nemohou vyrazit na společenské události nebo večerní akce, na nichž by mohly někoho potkat. Ovšem nepropadejte beznaději, protože se můžete snadno seznámit ze svého domova. Vhodným zdrojem k seznámení je například internet, prostřednictvím kterého se můžete registrovat na online seznamkách do rubriky „ona hledá jeho“ a vyčkat, až se vám ozve nějaký sympatický muž. Mnohem lepší je ale odhodit zábrany a zapojit se aktivně do hledání charismatických protějšků. Nestyďte se zkontaktovat muže se zajímavým profilem – získáte u něj cenné body.

Snadné vyhledávání v online seznamkách

internetových seznamkách můžete vyplnit ve svém profilu jen to, co samy uznáte za vhodné. Nezapomeňte však uvést, jaké nároky máte na partnera. Vyhnete se tomu, že se vám budou ozývat protějšky s odlišnými představami na život. Online seznamky umožňují vyhledávání mužů podle vámi zadaných kritérií, například podle věku, města, kraje, zálib, vlastností nebo představ o vztahu.

První schůzka napoví

Vyměnili jste si s atraktivním protějškem z internetové seznamky několik zpráv a domluvili jste si rande? Před první schůzkou je zcela normální, že se vám hlavou honí tisíce otázek a mnoho pochybností. Důležité je cítit se na schůzce příjemně. Vyberte si proto takové oblečení, v němž vám to mimořádně sluší a nebudete v něm působit vyzývavě. Nemá smysl připravovat si témata ke konverzaci, protože s osudovým mužem bude hovor plynout přirozeným tempem. Pokud si nebudete mít co říct, rande slušně ukončete a hledejte dál.

Kde všude se můžete seznámit?

Seznámení přes internet má své nepopiratelné výhody, zvlášť pokud jste časově zaneprázdněná a musíte se věnovat svým dětem. Jestliže vám ale zbude nějaký čas, nechoďte hned z práce domů a změňte své návyky nebo si najděte nové koníčky. Svěřte se se svou situací svým přátelům a známým, protože nikdy nevíte, zda nebudou mít nezadaného kamaráda!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.