Lubrikační gel

12.4.2009 | autor:

Lubrikační gelProblém, jak zvýšit rozkoš při sexu, řeší dnes a denně téměř každý. Častokrát narážíme na otázku, jak potěšit oba partnery najednou. Většina výrobků slouží k sexuálnímu vzrušení buď muže, nebo ženy, ale málokdy funguje na oba. Jednou z nejznámějších výjimek je lubrikační gel. Bývá spojován s extrémními sexuálními praktikami, což je ale zavádějící, protože má své užití i při klasickém sexuálním styku.

Příjemnější styk

Lubrikační gel je vhodný k občasnému použití a nezáleží, zda potřebujete pomoci při zvlhčení, minimalizovat tření nebo prostě chcete zkusit něco nového. Lubrikant představuje jednu z nejsnadnějších cest, jak zvýšit tělesné potěšení oběma partnerům najednou. Pro ženy bývá použití lubrikačního gelu zárukou příjemnějšího styku. Muži si často neuvědomují, že to samé platí i pro ně. A pokud ho aplikujete najednou, těšte se na vzrušující jízdu bez zadrhávání!

Voda, silikon či olej?

Existuje několik druhů lubrikačních gelů, z nichž si vyberte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, nebude dráždit vaši pokožku a nebude obsahovat látky způsobující alergii. Nejméně dráždivé jsou vodní lubrikační gely. Problém nastává ve chvíli, kdy ho budete chtít použít při vodních sexuálních hrátkách. V přítomnosti kapaliny totiž ztrácejí svůj účinek. Silikonové gely nezasychají tak rychle a jsou vyvíjeny speciálně tak, aby chemicky neničily latexové kondomy. Olejové lubrikační gely jsou tvořeny na bázi vazelíny, ale je třeba mít na paměti, že je u nich největší možnost poškození kondomu.

Pokud nejste zastánci chemie, je možné pořídit různé přírodní oleje. Máte-li rádi vůně, vybírejte ze speciálních aromatizovaných lubrikantů. Zejména při orálním sexu oceníte ochucené gely nebo oleje. Ne každý má rád přirozenou vůni a chuť pohlavních orgánů, proto je možné ji překrýt díky zmíněným prostředkům. Vybírat můžete z ovocných nebo kořeněných chutí.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: bukina Neregistrovaný | 2009-11-19 13:11:58
jarek napsal/a:
lubrikační gel to není ono péro musí samo dobře mazat 776785316
tak ja ti zavolam a skusíme to s tvím perem narveš me to tam zavolam drahíjarku
Hodnocení: 0
Vložil: lol123 Neregistrovaný | 2009-11-19 13:09:33
chtel bych skusit sex ze ženou ozvitese prosím
Hodnocení: 0
Vložil: jarek Neregistrovaný | 2009-05-03 10:34:12
lubrikační gel to není ono péro musí samo dobře mazat 776785316
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.