Osvědčené tipy na přírodní zvětšení prsou

25.4.2022 | autor: Redakce PŽ

Ne každé ženě příroda nadělila bujný dekolt. Pokud i vy patříte k těm, které touží po větším poprsí, ovšem nechcete se vydávat cestou plastické chirurgie, nabízí se hned několik řešení. Nejen, že se obejdete bez rizikové operace, ale navíc ušetříte vaši peněženku.

Skoncujte s poloprázdným výstřihem

Tipy na přírodní zvětšení prsou se to na internetu jenom hemží. Někdo doporučuje konzumaci potravin bohatých na estrogen, jenž podporuje „ženskost“. Řeč je o lněných semíncích, olivovém a kokosovém oleji, avokádu, mořských rybách, oříšcích atd. Ovšem všeho moc škodí. Zvýšená hladina estrogenu bývá často spojována s výskytem rakoviny prsu. Jděte na to chytřeji a raději vsaďte na speciální preparáty, které obsahují bezpečnou dávku estrogenu a fytoestrogenu. Při jejich pravidelném užívání dojde ke zvětšení prsou o 1-2 čísla za 3 měsíce.

Až o 2 velikost větší

Hledáte-li jinou alternativu, jak zvětšit prsa rychle, bezbolestně a s dlouhodobým účinkem, pak vsaďte na kyselinu hyaluronovou. Oproti plastické operaci je příjemným kompromisem. Zvětšení poprsí kyselinou hyaluronovou zabere pár minut a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Tato látka je totiž přirozenou součástí našeho organismu, tudíž s sebou zákrok nenese zdravotní rizika. Spočívá v tom, že pomocí jediné injekce je do prsou vpravena kyselina hyaluronová, která je zvětší až o 2 velikosti. Vše se provádí v lokální anestezii, proto je zákrok bezbolestný.

Okamžitý výsledek

Specifickou kategorií jsou větší ňadra během erotických hrátek. K tomu vám skvěle poslouží vakuové pumpy na prsa fungující na principu podtlaku. Díky tomu je požadovaný výsledek okamžitě zaručen. Kromě toho získáte benefit v podobě zvýšené citlivosti prsou, a s tím související intenzivnější erotické stimulace. Ženy, jež pravidelně tuto pomůcku používají, se shodují, že jejich poprsí je celkově větší a pevnější.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.