Sex s ex?

28.6.2017 | autor: Redakce PŽ

Sex s ex?

Oblíbené rčení praví, že zakázané ovoce nejlépe chutná. A my sami z mnoha vlastních zkušeností víme, že také nejvíce láká! Jak je to v případě sexu s bývalým partnerem? Máte se oddat sexuálním radovánkám s mužem či ženou z vaší minulosti nebo je to neoddiskutovatelné faux pas? Co vám sex s ex může přinést a co naopak vzít? Užijete si pár divokých nocí nebo se zamilujete a dáte znovu dohromady? Bude to fungovat? Jak se na to bude dívat okolí? Možná vám samotné víří hlavou podobné otázky. Jak tedy jít na sex s ex?

Zda půjdete do sexuálních pokračování s ex-partnerem by mělo záviset na několika faktorech. Důvod rozchodu, současné vztahy, neutuchající jiskření a přitažlivost budou jistě relevantními aspekty při vašem rozhodování. Pokud vás láká kouzlo milování s bývalým partnerem, zkuste si nejdříve promyslet, co si od toho slibujete vy sami. Jde vám o vášnivý sexuální zážitek bez dalších závazků? Pak směle do toho! V případě, že s vám po vašem milém či milé stýská a chtěli byste znovu navázat kontakt, nebudou postelové radovánky tou pravou trefou do černého! Zde ruce pryč, mohli byste se totiž pekelně spálit! Existuje tedy něco jako příručka pro sex s bývalým partnerem? Obecně by se dalo říci, že ne, neboť vše záleží na vzájemné domluvě a individuální situaci. V zásadě ale existuje několik základních pravidel, které vás navedou na správnou cestu a pomohou vám zodpovědět ošemetnou hamletovskou otázku: ano či ne?

Pravidlo první: Miluji ho?

Sex s ex může fungovat jedině a pouze v případě, že žádný z partnerů nechová k tomu druhému hluboké city. Jistě, můžete se respektovat, mít rádi (přece jste spolu strávili nějaký čas života, tak je jasné, že jakýsi vztah si budete k ex partnerovi zachovávat i po rozchodu), ovšem za žádnou cenu nesmíte být zamilovaná! Chováte-li k bývalému nějaké city, ruce pryč! Druhá strana to zpravidla necítí stejně a vy byste si jen ublížila. Muži to vidí jinak, je pro ně více než jednoduché oddělit city a sex. Váš milý by vás tak mohl nevědomky (nebo vědomky) ještě více zranit. Uplakané oči a stažený žaludek vám přece za několik nocí vášně nestojí, nemyslíte?

Pravidlo druhé: Chci ho?

Pojil-li vás po dobu vašeho vztahu úžasný sex, jen těžko se ho vzdáváte. Zvlášť v případě, že váš nový partner kvalit vašeho bývalého jen těžko dosahuje. Nemáte-li novou vážnou známost a jde-li vám čistě o výbuch orgasmu s vaším bývalým, pak neváhejte a ex-příteli zavolejte! Sexuální opojení si užijte dosyta, ale dejte si setsakramentský pozor na to, abyste neoživila své city k bývalému.

Pravidlo třetí: Ustojím to?

Zde je důležité zamyslet se nad tím, jestli opravdu zvládnete oddělit sex a milostný život. Pokud ano, klidně se na svou bývalou polovičku vrhněte a užijte si to. Sex s bývalým navíc zpravidla bývá dokonce lepší než v dobách, kdy jste spolu chodili. Pokud jste si jistá, že děláte správně, neposlouchejte rady sucharských kamarádek o tom, že do „stejné řeky dvakrát nevstoupíš“. Přesto než do této řeky vstoupíte, raději si vše dvakrát rozmyslete!

Shrnutí?

Do sexuálních radovánek s ex-milencem běžte bez váhání, pokud vám jde čistě jen o milostný zážitek, bez citů, slibů a závazků. Jen tak můžete odejít oba spokojeni a obohaceni. Pokud si chcete sexem svou bývalou polovičku přitáhnout zpátky, pak vězte, že zde se snaha zpravidla mine účinkem. Než aby vám zbyly oči pro pláč, zkuste se raději poohlédnout například po tom modrookém blonďákovi z vedlejší kanceláře.
 

TIP: Nebo si také můžete vyzkoušet pro zpestření nějaké dildo podle svého výběru.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: vzrušo Neregistrovaný | 2010-09-23 08:45:30
Taky bych řekl sexinko. Určitě ho vzrušuješ a on se nesnaží "počkat" na tebe :)
Hodnocení: 0
Vložil: franta Neregistrovaný | 2010-08-24 12:46:17
asi ho vole tak moc vzrušuješ...
Hodnocení: 0
Vložil: sexinka Neregistrovaný | 2010-02-03 19:30:27
Zajimalo by mne proč se můj Ex partner při sexu s semnou udělá rycleji než s jinejma partnerkama? Jaký na to máte názor ?
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.