Sex v kuchyni

20.4.2009 | autor:

Sex v kuchyni

Když přijde řeč na to, kde nejčastěji provozujete sex, většina párů se nesměle přiznává, že v ložnici v posteli. Je pak nasnadě, že se z milování brzo stane rutina a ze vzájemného soužití se vytratí náruživost a vášeň. Uvězněné sexuální touhy se uvolní ve chvíli, kdy změníte místo. Tak proč nezkusit i jiné místnosti v domě?

Nažhavte se v kuchyni

Kde začít? Co takhle ve žhavé kuchyni? Možná si myslíte, že to není nejvhodnější místo, ale věřte, že stačí mírné úpravy a kuchyň už nebude více kuchyní, ale pravým sexuálním hřišťátkem. Začněte tím, že kuchyň uklidíte a odstraníte veškeré rozptylující předměty. Snažte se tam aplikovat co nejvíce tmavých barev, které působí velmi dráždivě. Světla ztlumte na minimum nebo použijte jen svíčky, nejlépe v červené barvě. Nezapomínejte na podlahu, protože bude nejspíš nejdůležitějším společníkem vaší sexuální jízdy.

Svíčky a dobroty

Co dál? Kuchyň už je připravená k nestydatostem, ale je potřeba naladit hlavní aktéry. Kuchyň rovná se jídlo. Naplánujte tedy romantickou večeři pro svého milence nebo milenku. Pokud neumíte vařit, tak jídlo raději objednejte. Předejdete tak nepříjemně trapným okamžikům nebo zdravotním problémům. Správný výběr jídla je důležitý. A jestli jste nikdy neslyšeli o afrodiziacích, tak si bleskurychle doplňte znalosti. Nepatří sem pouze legendární, v našich krajinách těžko dostupné ústřice, ale i tak běžné potraviny jako je čokoláda nebo celer. Na závěr samozřejmě nesmí chybět svíčky!

Svádějte!

Vše je připraveno, stačí jen doladit maličkosti. Upravte svůj vzhled a ustrojte se do sexy oblečku. Vypněte televizi a příliš vtíravou hudbu a hlavně se ujistěte, že děti nejsou doma! Teď už záleží jen na vás, jak atmosféru využijete. Začněte svádět partnera už během večeře, tak aby při dezertu nebyl na pochybách, co přijde. Pak už se jen těšte na neutuchající sexuální energii, která se uvolní, jakmile místo do ložnice zamíříte na kuchyňskou linku!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: Lenka Neregistrovaný | 2011-10-03 22:30:14
S přítelem se občas milujeme v kuchyni. Občas mě překvapí zezadu - při vaření nebo žehlení. Samozřejmě zezadu.
Hodnocení: 0
Vložil: jarek Neregistrovaný | 2009-05-03 10:35:24
Žena v kuchini mě nejvíc vzrušuje 776785316
Hodnocení: 0
Vložil: wiki Neregistrovaný | 2009-04-20 22:39:13
jooo to je onco :)
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.