TPE vs. silikonová panna: Kterou si vybrat?

7.4.2022 | autor: Redakce PŽ

TPE vs. silikonová panna: Kterou si vybrat?

 

Pořídit si realistickou pannu na sex je bezesporu dobrý nápad. Zejména pokud patříte k věčně osamělým mužům, nebo před sebou máte dlouhé odloučení s vaší partnerkou. Ať už si sex doll chcete koupit z jakéhokoli důvodu, nabízí se otázka, kterou si vybrat? Na trhu se totiž prodávají jak silikonové panny, tak alternativy vyrobené z materiálu TPE. 

Dva typy materiálů, ze kterých máte na výběr

Pokud si chcete pořídit opravdu kvalitní pannu na sex, která je od reálné ženy prakticky nerozeznatelná, pak máte na výběr ze dvou zmíněných materiálů – ze silikonu a TPE. Pouze z nich jsou vyráběny opravdu kvalitní realistické panny, které pomůžou uspokojit vaše sexuální touhy. Rozhodující sice budou vaše osobní preference, ale když vám jednotlivé materiály alespoň trochu přiblížíme, rozhodování bude o chlup jednodušší. 

Silikonové panny s vámi vydrží dlouhé roky

Silikon je materiál, se kterým se setkáváte poměrně často. Už v kuchyni v šuplíku máte řadu pomocníků, které běžně například při vaření používáte. Na mysli máme nejrůznější stěrky nebo formy na pečení. A přesně z tohoto materiálu se vyrábí také sexuální panny. 

Mluvíme o velice odolném materiálu, který navíc snadno zvládá také teplo (i proto se z něj vyrábí například prsní implantáty). Také se snadno čistí – stačí jen sáhnout po vlhkém hadříku. A když náhodou dojde k jeho poškození, stačí škodu napravit pod horkou vodou. 

Z pohledu realistických pan můžeme říct následující – pakliže u vás vyhraje silikonová panna na sex, vydrží s vámi dlouhé roky. 

Panny z TPE jako regulérní, realistické společnice 

Ovšem i TPE sex dolls mají své benefity. Oproti silikonovým alternativám jsou tyt „dámy” regulérními společnicemi, které jsou naprosto realistického vzhledu. Pakliže chcete mít pocit, že se v posteli či jinde nacházíte opravdu s opravdovou ženou, tohoto pocitu lze s pannami na sex z TPE dosáhnout. 

Obecně platí, že TPE je měkčí než silikon, ovšem je nutné dbát na opravdu řádné a pravidelné čištění. Po čištění je nutné pannu vysušit, aby vlivem zachovalé vlhkosti nedocházelo ve vaší společnici či na ní k plísním nebo nehezkým skvrnám.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.