Valentýnská večeře trochu jinak

11.3.2020 | autor: Redakce PŽ

Valentýnská večeře trochu jinak

V posledních letech se i u nás začaly rozmáhat oslavy sv. Valentýna ve velkém. Oslavy svátku zamilovaných jsou čím dál tím okázalejší a většina párů se snaží o rezervace v těch nejlepších restauracích. My se ale podíváme na to, jak si valentýnskou večeři užít trochu netradičně.

Uvařte pro svou lásku doma

Svou lásku můžete překvapit romantickou večeří u vás doma a nemusí to zrovna vypadat, že se vám nepodařilo rezervovat její vysněnou restauraci. Stačí mít plán a toho se držet. Pokud jste zdatný kuchař či kuchařka můžete se do vaření pustit sami. Vyberte si však jídla, která zvládnete doma uvařit a především ta, která máte rádi.

Nechte si poradit

Pokud si na to netroufáte, můžete si nechat menu přivézt z vaší oblíbené restaurace nebo na to jít trochu jinak. Projděte si nabídky cateringových společností a podívejte se, co vám mohou nabídnout. Když si vyberete a sestavíte menu, můžete se pak už jen těšit na výbornou večeři.

Na servírování si dejte záležet

Neméně důležité je však servírování. Dejte si záležet na prostírání i na dekoracích. Není zrovna ideální servírovat slavnostní večeři na špinavém ubrusu či pracovním stole. Výhodou objednaného jídla je právě možnost soustředit se na další věci a vyladit tak večer k dokonalosti.

Záchrana na poslední chvíli

Další výhodou večeře doma je i to, že se dá nachystat velmi rychle a můžete tak zachránit váš vztah před katastrofou, protože jste na Valentýna prostě zapomněli. Právě díky restauracím a cateringovým společnostem budete mít výtečnou romantickou večeři na stole během chvíle. Některé firmy vám pomohou i s dekoracemi a nápoji. Takže na vás už bude jen si užít neopakovatelný večer ve dvou.

Odpolední valentýnské překvapení

Další možností je také vzít svou lásku na nějaké místo, které je pro vás důležité. Je pravda, že polovina února úplně nepřeje piknikům v přírodě a dlouhým procházkám. Nicméně malá romantická svačinka na oblíbené vyhlídce doplněná o horkou čokoládu a valentýnský dezert může být jedním ze zlatých hřebů vašeho valentýnského programu.

Že si na velká romantická gesta nepotrpíte? Nevadí, bohatě postačí, když svou drahou polovičku překvapít nějakou drobností. Nejvíce ceněnými jsou samozřejmě vlastnoručně vyrobené valentýnky, ale originální nápad se také cení. Podstatou tohoto svátku je dát najevo, že vám na druhém záleží, a to můžete udělat i bez květinové výzdoby a luxusní večeře v drahé restauraci.

Mohlo by vás zajímat:
Svátek svatého Valentýna – vše, co potřebujete vědět o tomto dni zamilovanýchAutor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.