Chcete ve svém areálu vždy zaparkovat? Využijte dopravní značky

25.4.2019 | autor: Redakce PŽ

Panuje ve vaší firmě, případně v ulici či nějakých jiných místech, kde jste často, nepřehledná dopravní situace? Možná bude vaše odpověď kladná. Vždyť jen s dopravními nehodami se setkáváme v podstatě každý den. Právě z toho důvodu se vyplatí vsadit na správné dopravní značení, které zajistí pořádek i ve zdánlivě nepřehledných místech. Při současné frekvenci provozu je nouze zejména o parkovací místa. Ta lze řešit díky modernímu značení bez jakýchkoli potíží, o čemž vás přesvědčíme v tomto článku.

Na svépomoc zapomeňte

Přemýšlíte o tom, že byste u vašeho domu, případně ve firemním areálu značky na silnici jednoduše namalovali? Pak rychle takovýto nápad zažeňte, a to hned z několika důvodů. Silniční značení podléhá aktuálně platným zákonným normám a předpisům. Tím pádem by to vaše podomácku vyrobené bylo neplatné. Navíc by nejspíše skoro nic nevydrželo. Odolat každodennímu střídání počasí, větru, dešti a sluníčku, není jednoduché. Další důvod hovořící proti značení svépomocí je fakt, že by ho řidiči ani nerespektovali.

Několik tradičních dopravních značek

Stání na konkrétním vyznačeném místě může řešit hned několik tradičních dopravních značek. Typické jsou zejména parkovací sloupky a zábrany. Ne, nikde není psáno, že musíte nutně na daná místa volit přímo pevné parkovací sloupky, jež zamezují jakémukoli parkování vozidel. Výborné jsou především sklopné zábrany na klíč, kterými disponují majitelé vozidel oprávněných k parkování na daném místě. Na toto dopravní značení – Praha klade velký důraz podobně jako další města. 

Spolehněte se na specialisty v oblasti dopravního značení

Víte, že si dopravní značení můžete objednat i online? Podívejte se do pestré nabídky společnosti TOPZNAK, která nabízí prakticky jakékoli značky přímo na webu https://www.topznak.cz. Značky si můžete nejen koupit, ale i pronajmout. Samozřejmostí jsou u této firmy i konzultace značení s PČR a mnohé další užitečné služby.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.