Dají se půjčky získat i bez doložení příjmu?

23.4.2018 | autor: Redakce PŽ

Dají se půjčky získat i bez doložení příjmu?

Při vyřizování spotřebitelských půjček musejí žadatelé vyplňovat celou řadu osobních údajů, potřebují doklady totožnosti, mobilní telefon apod. Většinou bývá nezbytné, aby zájemce o úvěr doložil také svoje příjmy – ať už se jedná o příjmy z běžného zaměstnání, z podnikání, důchodu, podpory na mateřské dovolené, případně z jiného zdroje. Pro ty, kteří ale svoje příjmy nemohou nebo nechtějí doložit, naštěstí existují i alternativy a někteří poskytovatelé doložení příjmů nevyžadují. O které společnosti se jedná?

Bez doložení příjmu půjčují zejména nebankovní společnosti

U bankovních půjček to běžně funguje tak, že pokud jste jejich klientem a chcete půjčku, většinou stačí, když vám chodí pravidelný příjem na účet – pak banka ví, že stálý příjem máte a potvrzení většinou nevyžaduje. Jinak ale u bank dokládat příjmy musíte, většinou pomocí formuláře, který potvrzuje zaměstnavatel.

U nebankovních společností je to různé – některé potvrzení příjmů vyžadují, u jiných jsou podmínky mírnější a půjčka bez doložení příjmu u nich není žádný problém. Většinou se jedná buď o menší a krátkodobé SMS půjčky, nebo naopak o úvěry, které jsou zajištěné nemovitostí a poskytovatel tak má záruku, že v případě nesplácení získá danou nemovitost.

 

Které půjčky bez doložení příjmu patří k těm nejlepším?

Poznat, které půjčky bez doložení příjmu jsou ty nejvýhodnější, není zas tak složité – velmi dobrý obrázek poskytují některé internetové srovnávače, jež vám přehledně ukáží, které úvěry patří do dané kategorie a jak se u nich pohybují jejich úrokové sazby. V současné době se dají doporučit především tyto půjčky:

Kamali – nebankovní úvěr od společnosti Home Credit s bezkonkurenčně nízkými úrokovými sazbami. První půjčka (se splatností do 14 dnů) je dokonce zdarma, u opakovaných úvěrů jsou velmi nízké poplatky, takže zbytečně nepřeplácíte, jako u obdobných konkurenčním úvěrů. Dříve se tento produkt jmenoval Japonská půjčka, pak ale došlo k jeho rebrandingu.

Zaplo – oblíbená rychlá nebankovní půjčka, která je specifická mimo jiné tím, že si ji můžete nechat vyplatit v některé z trafik ze sítě GECO. I půjčka Zaplo je napoprvé zdarma a to až do výše 8 000 Kč, jinak u dalších žádostí se limit navyšuje až do 30 000 Kč. Maximální délka splatnosti je vždy omezena na 30 dní.

Acema – z vysokých nebankovních úvěrů je spolehlivou půjčkou úvěr od Acema Credit, jenž musí být zajištěný nemovitostí. V závislosti na její hodnotě tak můžete i bez doložení příjmů získat půjčku i nad 2 000 000 Kč, splácení tohoto úvěru se dá rozložit až na dobu 20 let.

 

Můžete-li příjem doložit, vyplatí se např. Creditair

Pokud ale své  příjmy doložit můžete, otevírají se vám mnohem širší možnosti a vybírat pak lze z pestřejší nabídky úvěrových produktů. Doporučit lze především půjčku Creditair, která se od ostatních podobných nebankovních úvěrů pozitivně odlišuje – i v jejím případě platí, že první půjčka je zdarma, rozdíl ale spočívá v tom, že se nesplácí jednorázově, ale formou dvou splátek. Pro spoustu lidí tak může být půjčka Creditair ideálním řešením – mohou využít půjčky zdarma a neplatit žádné úroky nebo jiné poplatky, zároveň ale mají splátku rozloženou do dvou stejně velkých částí. Creditair půjčka je pro nové zákazníky poskytována s úvěrovým rámcem od 1 500 Kč do 10 000 Kč a splácení probíhá tak, že po měsíci uhradíte polovinu částky, za další měsíc pak druhou půlku. Výhodou je i rychlé posouzení žádosti o půjčku a velmi rychlý převod peněz na bankovní účet klienta.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.