Kde hledat kvalitního geodeta?

26.8.2021 | autor: Redakce PŽ

Na jakého geodetického odborníka se obrátit, když budete například stavět rodinný dům, rekonstruovat, vyřizovat náležitosti na katastrálním úřadě? Specialistou v oboru geodézie je společnost VISIONPLAN-3D, která řeší veškeré geodetické služby pro veřejnost i podnikatele, projekční kanceláře a stavební firmy. Její prioritou je kvalitní práce, rychlost dodání, příznivá cena.

Firma VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologie pro přesná data a výstupy, například laserové skenování, 360° kamery. Firma VISIONPLAN-3D provádí zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby či pozemku, vypracuje geodetické plány pro katastr nemovitostí. Specialisté společnosti umí také vytvořit virtuální prohlídky interiéru a exteriéru.

Pokud budete potřebovat geodetické služby, na firmu VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout. Za sebou má již stovky realizovaných zakázek, získané zkušeností a poradí si i s nekonvenčními případy. Navštivte webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D a prohlédněte reference a fotogalerii. Také si zde můžete sjednat nezávaznou úvodní konzultaci zdarma.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.