Letáky: informace na jednom místě

30.11.2019 | autor: Redakce PŽ

Na akční letáky plné marketových slev už jsme si zvykli a často je ani nevnímáme, ty ostatní nás ale mohou zaujmout a naši pozornost si zaslouží.

Pohodlné informace

Ať už se jedná o nějaký výrobek, nápad nebo službu, nejsme vždy schopni si kontakt uložit do telefonu nebo hned najít patřičné webové stránky. Potřebujeme si informaci uložit na později, abychom se k ní vrátili, až budeme mít klid a čas se na danou nabídku podívat podrobněji. Jednou z možností je vyfotit si inzerát nebo otevírací dobu, ze zkušenosti ale mnohdy už víme, že než se k fotce dostaneme, dávno zapomeneme, že ji máme. Proto jsou propagační letáky stále tolik oblíbené, na jedné stránce máme veškeré informace a fotografie k věci, která nás zaujala a v pohodlné formě možnost uložit si je na později.

Kdykoli potřebujete 

Můžete něco nabízet prodávat, máte nový obal svých výrobků nebo novinku, kterou představujete na trhu. Ale tisk propagačních letáků využijete i v případě, že pořádáte nějakou akci, sbírku, společný výlet nebo ples. Spoléhat se jen na sociální sítě a sdílení příspěvků nebo informace vložené na webové stránky nemusí být vždy rozumné. Lidé jsou zahlceni informacemi a tak je právě leták onou geniálně jednoduchou možností, jak si potřebné informace uchovat a připomenout později. Starší generace navíc nemusí mít vždy chytrý telefon a tak je leták jediná možnost, jak jim vše potřebné sdělit. Bez ohledu na to, zda jste hasiči dobrovolníci a ve své vesnici pořádáte maškarní ples nebo velká firma, která na trh uvádí nový výrobek, jsou letáky snadnou formou, jak dát vědět ostatním o své nabídce.

Podobně potřebné k předání kontaktu jsou také vizitky. V dnešní přetechnizované době jsme zahlceni informacemi a nemáme kapacitu si vše pamatovat nebo vyhledávat v chytrém telefonu či tabletu, proto jsou papírové vizitky i letáky skvělým způsobem, jak si informace uchovat. Mohou obsahovat i QR kód a pak je načtení kontaktů a podrobností ještě jednodušší. Podívat se na to, co nás zajímá, má smysl v době, kdy na to máme náladu a čas, proto je zapamatování informací tolik důležité.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.