Monese – jak si založit bankovní účet v Anglii

18.9.2019 | autor: Redakce PŽ

S internetem se zmenšují vzdálenosti, globalizace propojuje celý svět a dává spoustě z nás nové a nové možnosti. Například, přemýšleli jste někdy, že byste si otevřeli bankovní účet přímo ve Velké Británii? Dnes už můžete, ať už se chystáte za La Manche studovat či pracovat, bude to opravdu snadná záležitost. Fotografie obličeje a občanského průkazu úplně postačí, protože i když například taková Barclays nemusí cizinci vyhovět a vytvářet různé administrativní překážky, je tu ještě digitální banka Monese, vyžadující jen tyto dvě formy ověření identity žadatele.

Mobilní aplikace pomůže s efektivní správou účtu

Potřebujete mít o všem přehled, máte rádi v účetnictví dokonalý pořádek? A vydáte se už brzy do Velké Británie, kde strávíte dlouhé měsíce – a možná i roky? Pak je Monese recenze námětem k zamyšlení, na výběr zde máte i variantu účtu vedeného zcela zdarma, a to v eurech i britských librách. Výběr z bankomatů až do ekvivalentu 200 eur za měsíc, příchozí platby nebo vydání a vedení debetní platební karty Mastercard, to vše je u Monese zcela zdarma. Díky propracované mobilní aplikaci budete vědět naprosto o každém detailu, nastavení obvykle potrvá jen několik málo minut. Pokud při registraci zadáte kód LIBOR249, získáte do začátku příjemný bonus – patnáct eur nebo liber, které se připíší k účtu po první uskutečněné karetní transakci.

Jde o zajímavou možnost, jak mít bankovní účet ve Velké Británii bez omezení a dlouhého čekání. Složitá administrativa určitě nehrozí, naopak – cílem zakladatelů této banky je jednoduchost v každém ohledu, která potěší nejen mladší ročníky. Zkrátka, jedno kliknutí, jedno potvrzení a je hotovo! Výhodou je pak i kurz přepočtu měn, který přinese oproti klasickým českým bankám úsporu pro každého klienta. Monese dokáže úspěšně spolupracovat například i s novou Curve kartou.

 

 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.