Nevíte jaký dárek vybrat? Zvolte foto obraz na plátně

30.6.2020 | autor: Redakce PŽ

Narozeniny, výročí nebo Vánoce jsou pro mnoho lidí obdobím plným stresu, jelikož mají problém s vymýšlením vhodných a cenově dostupných dárků. Krásné a neotřelé řešení nabízí například vytištění fotografie na plátno. Foto obrazy na plátně jsou ideálním dárkem - jsou unikátní, osobní, cenově dostupné a můžete s jejich pomocí vyjádřit, jak moc si dotyčné osoby vážíte. Správně vybraná fotografie, vytištěná na kvalitním plátně, splňuje všechny atributy ideálního dárku s trvalou hodnotou.

Obdarujte vaše nejbližší

Foto obraz může obsahovat vzpomínky na skvělé chvíle, které jste s obdarovaným zažili, a bude mu vás dlouho připomínat. A dlouho v tomto případě znamená skutečně velmi, velmi dlouho. Technologie, jimiž se fotka na plátno přenáší, je totiž založena na barevných inkoustech, které obsahují vysoce trvanlivé pigmenty. Jejich výrobci garantují i více než sto let bez vyblednutí či změny barev. Znamená to, že váš obraz budou obdivovat i generace, které přijdou dlouho po vás.

Kde pořídit foto obraz

V případě že se rozhodnete někoho ze svých nejbližších obdarovat foto obrazem, určitě neprohloupíte, pokud zvolíte firmu Printscreen.cz, která se tiskem obrazů profesionálně zabývá. Oproti jiným firmám zabývajícím se podobným sortimentem získáte příznivější cenu a mnohem vyšší kvalitu. Každá fotografie je zde nejprve upravena ve speciálním programu, který zajistí maximální kvalitu výsledného obrazu. Samotný tisk na plátno probíhá prostřednictvím speciálních tiskáren Canon IPF 8400 a Canon Pro 2000, které používají až 12 barevných inkoustů s pigmenty odolnými vůči UV záření. Díky tomu budou fotografie vytištěné na plátno vypadat stejně dokonale i po mnoha desítkách let. Dovedete si snad představit lepší dárek, který byste dali svým nejbližším?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.