Operativní leasing umožňuje získat moderní auto za nízkou cenu

28.6.2019 | autor: Redakce PŽ

Koupě nového vozidla zdaleka není pro každého. Mnozí z vás si jistě nemohou dovolit utratit jednorázově za auto stovky tisíc korun. Výhodnou alternativou ke koupi je získání auta v rámci operativního leasingu.

Jak operativní leasing funguje?

Operativní leasing je řešením pro moderní lidi, kteří nechtějí utrácet za vůz příliš mnoho peněz, zároveň požadují, aby s jeho provozem měli co nejméně starostí.

Vše funguje tak, že uzavřete smlouvu a v jejím rámci pak platíte pravidelný měsíční paušál v řádech jednotek tisíc korun. Takto se dá pořídit kupříkladu Volkswagen Passat na operativní leasing za cenu kolem 11.000 Kč měsíčně, což jsou náklady, které si může dovolit značná část českých rodin.

Po skončení smlouvy, jež trvá zpravidla několik let, vůz nepřechází do vašeho osobního vlastnictví. Ihned ale můžete uzavřít smlouvu novou, díky čemuž získáte zcela nový vůz. Koupě auta je v tomto ohledu dosti nevýhodná, protože automobily rychle stárnou a ztrácejí na své hodnotě. Po cca 10 letech už musíte řešit nový nákup, což stojí další stovky tisíc. U operativního leasingu jsou náklady daleko přijatelnější.

Co je součástí měsíční platby?

V rámci operativního leasingu navíc máte zahrnutou celou řadu služeb. Nemusíte si sami sjednávat povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční známku atd. K dispozici je vám i asistenční služba a pravidelný servis vozidla.

Kde si operativní leasing zajistit?

S nabídkou výhodného operativního leasingu v tuzemsku přichází web https://podbabaoperak.cz/. Na něm si lze pronajmout vozidla všech běžně dostupných značek a modelů, a to za příznivé ceny. Firma nabízí i možnost testovací jízdy a vyzkoušení vozidla před tím, než uzavřete smlouvu.

Služba je vhodná nejen pro fyzické osoby, ale také pro podnikatele, kteří potřebují reprezentativní vozový park.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.