Otevření pobočky Extéria je pro podnikatele velká příležitost

27.9.2018 | autor: Redakce PŽ

Otevření pobočky Extéria je pro podnikatele velká příležitost

Hledáte podnikatelskou příležitost, která by byla vhodná právě pro vás? Podnikatelských příležitostí se dnes nachází v Česku mraky, vždyť je možné podnikat na základě franchisingu, což je nejjednodušší způsob, jak začít podnikat. Pokud bychom měli být konkrétní, obrovskou podnikatelskou příležitostí je otevření pobočky Extéria Market, která je po všech směrech výhodná.

Než si řekneme více o pobočce firmy Extéria, je třeba si říct něco o franchisingu. I když je franchising v současné době velice známý pojem, přece jen existují ti, kteří o franchisingu doposud neslyšeli. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv, kdy se otevře pobočka již fungující společnosti. Pro podnikatele je to jednoduchý způsob, jak začít podnikat, protože nemusí vymýšlet název společnosti, dokonce ani to, s čím vniknou na trh. Z pohledu lídra firmy je podnikání na základě franchisingu také velice výhodné, vždyť se firma může naprosto bezstarostně rozrůst.

O franšíze Extéria Market

Nyní už k velké podnikatelské příležitosti v podobě Extéria Market. Jedná se o franšízový koncept společnosti Extéria, která na trhu působí už od roku 2011. Za tu dobu firma pronikla nejen na český, ale také na zahraniční trh, konkrétně na Slovensko, kde se jí také velmi daří.

Aktuální skóre společnosti je osmnáct poboček rozmístěných po celé České republice a tisícovky spokojených klientů, kteří se díky firmě nemusí bát neohlášených (samozřejmě ani ohlášených) kontrol z OIP.

Produkt, který tu byl, je a bude

Při výběru vhodné franšízy podnikatelé dbají na produkt či zaměření společnosti. Chtějí mít jistotu, že produkt je dlouhodobá záležitost, že se nejedná o nic sezonního a že investice nebude marná a že se brzy vrátí. S firmou Extéria je vrácení investice jisté. Vždyť se zaměřuje na BOZP a PO, což jsou zákonné povinnosti, které tu jsou a budou.

Jako bonus už do jednoho roka je možné s Extéria Market vydělávat měsíčně až sto tisíc korun!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.