Podnikatelská půjčka bez otázek a dlouhého vyřizování

17.7.2020 | autor: Redakce PŽ

Co vlastně potřebuje dnešní podnikatel? Správně, platí okřídlené úsloví o tom, že čas jsou peníze a mnoha lidem, kteří si vydělávají tímto způsobem, se ho skutečně nedostává. Pokud se tedy nabízí možnost, jak drahocenný čas alespoň trochu ušetřit, je to skvělá zpráva! Ve světě krátkodobých půjček jedna taková existuje, přináší až dvacet tisíc korun na cokoliv a omezí papírování na minimum. Nebudete na ni tedy čekat, neboť je jasné, že peníze potřebujete co možná nejdříve!

Až dvacet tisícovek bez záruky a ručitele

Kolik si vlastně můžete půjčit? Možnosti jsou hodně široké a jistě potěší všechny, kteří potřebují naléhavou finanční pomoc. Vyžádaná suma bude odeslána na bankovní účet do deseti minut, podmínek je zde jen několik – a dá se říci, že jsou vlastně spíše formálního charakteru. Není třeba hmotná záruka, ručitel, nečekejte ani žádné poplatky předem. A jaké jsou tedy konkrétní parametry podnikatelské půjčky?

  • 5 tisíc korun je nejmenší suma, o kterou lze žádat. Nejvyšší pak zde činí dvacet tisíc korun.
  • Lhůta splatnosti se dá jednoduše přizpůsobit, nejméně 7 a nanejvýš 30 kalendářních dnů.
  • Prodloužení splatnosti až o dalších třicet dnů? Samozřejmě, za poplatek je to snadno možné.

Ověřit bankovní účet a pak už jen čekat, až přijdou peníze. Podnikatelský úvěr není nic složitého a zabere vám vlastně jen pár minut. Bez nutnosti hmotných záruk a ručitele, tedy vlastně po stránce administrativy velmi nenáročná záležitost. Proč čekat, když je pomoc opravdu nablízku? Dnes už nemusíte!

Perfektní přehled, velmi jednoduchá smlouva

Cílem dnešních nebankovních půjček je nezatěžovat klienta nedůležitými detaily, a naopak jej co nejvíce informovat o všem podstatném. I zde se samozřejmě dozvíte vše, co vědět potřebujete, zpracování je skutečně bleskové a během deseti minut od schválení už mohou být peníze na vašem účtu…Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.