Pojištění právní ochrany: Mít po ruce právníka se vždycky hodí!

27.4.2017 | autor: Redakce PŽ

Pojištění právní ochrany: Mít po ruce právníka se vždycky hodí!

Kdo může s jistotou říct, že ví, co bude zítra? Životní cesty jsou spletité a do nezáviděníhodné situace se lze dostat takříkajíc z hodiny na hodinu. Jenomže jak se domoci spravedlnosti, když nemáte chuť ani finanční prostředky na právní služby a poplatky za soudní spor? Řešení je poměrně snadné – stačí si sjednat pojištění právní ochrany.

Proč se pojistit?

Problematika práva je natolik obsáhlá, že se v ní často nevyznají ani sami právníci. Respektive se orientují v oblastech, na které se specializují. Pro člověka práva neznalého však představuje španělskou vesnici. A právě proto vzniklo pojištění poskytující komplexní ochranu v situacích, jako jsou například vyřizování následků dopravní nehody, reklamace drahého zboží nebo jednání s pojišťovnou, která se nemá k náhradě škody.

Přestože je pojištění právní ochrany velmi užitečné, nabízí ho jen několik pojišťoven. Atraktivní podmínky má služba Právník po ruce od AXA ASSISTANCE. Za bezkonkurenční cenu 330 Kč měsíčně zajišťuje první pomoc při problémech s bydlením, reklamacemi, pojišťovnou a zaměstnavatelem. 

Co pojistné zahrnuje?

Kvalifikovaní odborníci za vás vyřeší právní problémy, zajistí vám klid a dodají odvahu na případný soudní spor. Maximální limit na jednu pojistnou událost činí půl milionu korun a slouží k pokrytí nákladů spojených s celým řízením. Tedy na náklady na právníky (i vlastní, nejen ty z týmu AXA ASSISTANCE), znalecké a soudní posudky, ale také náklady protistrany v případě prohraného sporu. Nedílnou součástí služby je možnost okamžité konzultace s právníkem - ten vám rychle poskytne právní argumenty ve vyhrocené situaci.

Právníci reprezentující službu Právník po ruce řeší tisíce případů ročně a mají skvělé reference. AXA ASSISTANCE však využívá také specialisty z partnerských advokátních kanceláří. Další informace najdete na www.axa-assistance.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.