Potřebujete kvalitní finanční poradenství? Obraťte se na AMJ

26.5.2022 | autor: Redakce PŽ

V posledních několika měsících rostou úrokové sazby hypoték, navíc se neustále zpřísňují podmínky pro získání úvěru na bydlení. Pokud i tak plánujete investovat do nemovitosti, protože máte perfektní příležitost, je vhodné obrátit se na finanční společnost, která vám poskytne kvalitní služby.

Vyřízení hypotečního úvěru není nic jednoduchého, navíc bývá proces poměrně zdlouhavý, zejména pokud se obrátíte přímo na bankovního pracovníka. Ideální je vložit důvěru do poradenské společnosti, která má letité zkušenosti a spolupracuje s mnoha bankovními institucemi, a tím pádem dokáže porovnat jednotlivé nabídky. AMJ je specialista na finanční produkty, dokonce poskytuje služby sportovcům.

Používejte hypoteční kalkulačku

V případě, že si nedokážete vypočítat, na jak vysokou částku dosáhnete, případně se chcete dozvědět i to, jak vysokou splátkou byste byli zatížení, zadejte potřebné informace do online hypoteční kalkulačky.

V kalkulačce vyplníte cenu nemovitosti, výši požadovaného úvěru, dobu splácení a také fixaci. Poté se vám objeví splátka a LTV, což je poměr mezi úvěrem a hodnotou nemovitosti. Přesně takovou kalkulačku má k dispozici na svých stránkách i AMJ. V kalkulačce si můžete spočítat nejen klasickou hypotéku, ale i refinancování a americkou hypotéku.

 

AMJ vám pomůže s vyřízením

Proces sjednání hypotečního úvěru je náročný, a proto je dobré mít po ruce profesionála, který se v dané oblasti pohybuje dlouhá léta. AMJ vám pomůže vyřídit celou hypotéku online a provést vás vyřizováním hypotečního úvěru bez nutnosti návštěvy pobočky.

AMJ poskytuje služby dokonce i sportovcům, jimž zajišťuje komplexní služby (lékařská péče, preventivní zdravotní prohlídky, individuální tréninky a podobně), a to jak profesionálům, tak i amatérům.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.