Potřebujete půjčku? Tu, jejímuž poskytovateli se nakonec upíšete, volte pečlivě!

26.6.2019 | autor: Redakce PŽ

Financí se alespoň krátkodobě tu a tam nedostane snad každému. I tomu, kdo si rozpočet pečlivě hlídá. Stačí jeden nenadálý výdaj, který nesnese odkladu, a problémy jsou na stole. Ty finanční naštěstí mají svá řešení. A nemusíte kvůli nim ani do banky. 

Velmi oblíbeným produktem se v současné době těší krátkodobá půjčka, kterou najdete například v portfoliu nebankovní společnosti Creditstar, s.r.o. Tato nebankovní společnost, jež na trhu působí již od roku 2006, své podnikání založila na tzv. erudovaném a přátelském zákaznickém servisu. V jeho rámci jste například ušetřeni nepříjemného pohovoru, s nímž možná máte své zkušenosti v rámci žádosti o klasickou bankovní půjčku. 

Sami zhodnoťte, zda na splátky budete mít

Creditstar se vás neptá, na co peníze potřebujete ani z jakých zdrojů dluh splatíte. To je opravdu jen na vás. Proto si podmínky půjčky důkladně prostudujte a především kritickým okem zhodnoťte, zdali vám splátky neudělají ještě větší díru do rozpočtu, než jakou se půjčkou snažíte zalátat. Tento druh půjčky totiž není vhodný pro každého. 

Vyvarujte se dluhové pasti

Pokud je v hledáčku vašeho zájmu finanční zdroj, jímž byste uhradili své předcházející půjčky, obraťte se spíše na služby fundovaného finančního poradce, s nímž zcela určitě naleznete vhodnější řešení. Tento typ půjčky by vás konkrétně v tomto případě spíše uvrhl do dluhové pasti. Z dlouhodobého hlediska jsou tyto půjčky nevýhodné. 

Rychlá online půjčka

Jiné to ovšem je v horizontu krátkodobém. Když se vám například jen zpozdí výplata či jiný zdroj příjmu a vy před sebou máte neodkladnou platbu, může být krátkodobá půjčka vhodným řešením. Její vyřízení je snadné a rychlé. O půjčku navíc máte možnost zažádat online, proto se tomuto produktu také říká online půjčka

Transparentní podmínky

Podmínky získání této půjčky online najdete přímo na stránkách společnosti (creditstar.cz). Hned na hlavní stránce se před vámi objeví jednoduchý formulář, do něhož orientačně vyplníte částku, o níž hodláte zažádat. Jak vidíte, první půjčku do výše sedmi tisíc budete mít zcela zdarma. Za půjčku opakovanou ve stejné výši se splatností do třiceti dnů vás pak vyjde na necelé dva tisíce tisíc korun. To je slušné, nemyslíte? Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.