Půjčka pro OSVČ může posloužit skutečně na cokoliv

27.6.2022 | autor: Redakce PŽ

Podnikatelé mají před sebou řadu výdajů, ať už jde o sebeprezentaci nebo nákup základního vybavení. Často jim pomůže malý úvěr, ale kde se na něj informovat, když banka nic podobného neschválí? Nejen nováčkům jistě přijde vhod nabídka nebankovních poskytovatelů, která nic neskrývá a je dostupná naprosto všem. Nezáleží na konkrétním oboru, protože na půjčku dosáhnou všichni, kdo mají aktivní IČ, což je zde jedna ze základních podmínek. Tedy jinak řečeno, stačí dokázat, že patříte mezi živnostníky. Nabízí se možnost získat až třicet tisíc korun.

Krátká smlouva a transparentní podmínky

Co nejméně administrativy, to je přání každého živnostníka. Někteří nad povinným papírováním stráví celé dny, přitom by se mohli věnovat něčemu úplně jinému. Půjčka pro OSVČ je naprosto jednoduchá a nabídne jen krátkou smluvní dokumentaci. Nemusíte ani odpovídat na otázku, která by mířila na konkrétní využití úvěru. Proč také? Jde o osobní věc, jednoduše podobnou finanční injekci využijete ke svému podnikání. Jde o neúčelový produkt, nemusíte tedy kvůli němu archivovat faktury, účtenky a podobné dokumenty pro pozdější kontrolu. Finanční prostředky můžete využít prakticky okamžitě. Deset minut po schválení žádosti budou na vašem účtu. Zbývá jen zásadní otázka, kolik si vlastně lze půjčit?

  • 5 tisíc korun je minimální částka. Pokryje malé výdaje, například nákup základní elektroniky.
  • 30 tisíc korun je nejvyšší suma, o které lze jednat. Můžete ji investovat do vybavení dílny.
  • Lhůta splatnosti může mít řadu forem. Mantinely jsou jasné, jde o 7 a 30 kalendářních dnů.

Nabídka platí také pro nováčky

Pokud jste na startu kariéry a banka se na vás při žádosti o úvěr dívá pouze s velmi malou důvěrou, můžete zkusit i jiné produkty na trhu. Půjčka pro začínající podnikatele je naprosto otevřená, využít ji lze úplně na cokoliv. Kancelář nebo dílna, na oboru působnosti také nezáleží, nikdo se na to ptát nebude!

 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.