Půjčka pro živnostníky je dostupná naprosto kdykoliv

18.10.2023 | autor: Redakce PŽ

 

Potřebujete malou finanční injekci pro své podnikání? Pak jste v nebankovním sektoru zcela správně, protože si od vás vyžádá jen minimum osobních údajů a nebude se ptát na žádné podrobnosti ze soukromého života. Cesta je rychlá a nekomplikovaná. Proč si potom dělat starosti, když přijdou do cesty nečekané výdaje? Odpověď na ně bude snadná, na začátku stojí vyplněný krátký formulář, kde uvedete základní data. Je nutné, abyste doložili příjem, platné IČO a ověřili totožnost společně s bankovním účtem. Jinými slovy, půjde o maximálně jednoduchý proces a stačí jen málo!

Částku si vyberte podle sebe

Nemusíte vůbec opouštět kancelář nebo dílnu, půjde to totiž mnohem snadněji, než by se mohlo na první pohled zdát. Půjčka pro živnostníky není spojená se spěchem nebo osobními schůzkami na pobočkách. Nemusíte si ani domlouvat schůzky s obchodním zástupcem u vás doma. Online forma je totiž jednoduchá a dostupná pro všechny, protože internetovou přípojku má v bytě vlastně naprosto každý. A z jakých částek si lze vybírat? Jak jsou nastavené mantinely tohoto úvěru?

  • 5 tisíc korun je minimální suma, o menší už žádat nelze. Stačí vám na nákup tabletu?

  • 30 tisíc korun je maximum. Bude to vhodný obnos na koupi zařízení do dílny či kanceláře?

  • Splátka? Ta je jen na vás, vyberte si mezi 7 a 30 dny, podle toho, čemu dáváte přednost.

Minimum podmínek je základ úspěchu

Nebudete odpovídat na složité otázky. Vše jde jednoduše, podnikatelská půjčka totiž má jen několik základních pravidel a kontaktní formulář je velmi krátký. Nezáleží na tom, v jakém oboru se živíte nebo jak dlouho už jste mezi OSVČ. Stačí, když doložíte základní věci a odpověď na celou vaši žádost je už spíše formalitou. S nečekanými výdaji pomůže rychlá finanční injekce, kterou vyřešíte kompletně online. Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.