Rusňákova DRFG Medical – síť lékáren s možností konzultace

29.6.2018 | autor: Redakce PŽ

Rusňákova DRFG Medical – síť lékáren s možností konzultace

Investiční skupina DRFG v čele s Davidem Rusňákem. To nejsou jen samé konzervativní akcie a dluhopisy. Ale také angažmá v lékárenství. Po celé České republice vlastní několik lékáren, které se od jiných odlišují především konzultacemi, které ocení nejeden zákazník. Tyto lékárny s možností konzultace naleznete v Sokolově, Lounech, Kamenici nad Lipou, Moravské Třebové, Trnávce, Brně, Uničově, Troubelicích, Ostravě Porubě, Praze, Litoměřicích a Kladně. V plánu jsou však i další města.

Konzultační místnosti a semináře s lékaři jsou žádoucí

Jaké lékárny zapadají do perfektního plánu, který vymyslel zakladatel investiční skupiny DRFG, David Rusňák? Především ty, které se nachází v kvalitní lokalitě a mají velkou prodejní plochu. Mohou být v nákupních centrech, na ulici nebo klidně v areálu nemocnice. Nejdůležitější je, aby byly snadno dostupné všem zákazníkům.

Všechny lékárny Na zdraví DRFG Medical mají oproti ostatním jednu velikou výhodu a tou je množství skladovaných léků přímo na prodejně. Skladování léků je náročné na finance, a tak malí lékárníci si léky raději nechávají dovážet několikrát týdně. Jenže v tomto případě často přijde pacient s receptem nebo požadavkem na volně dostupný lék a lékárník malé pobočky daný lék objedná na odpoledne či na další den. A právě v tomto bývá kámen úrazu. Pacient by raději ocenil lék ihned, aby mohl domů do postele. Nikoliv se vracet nebo čekat do druhého dne. V tomto je největší konkurenční výhoda lékáren Na zdraví.

Výhody sítě lékáren Na zdraví

  • konzultace na téma redukce hmotnosti a jiné
  • semináře s místními lékaři na téma chronické bolesti, poruchy spánku a další
  • profesionální lékárníci a nutriční poradkyně
  • potřebné informace pro veřejnost a šetření času i financí

Zákazníci se také brzy dočkají výrobků z vlastní řady těchto lékáren. Vyvíjí se první doplněk stravy na podporu hubnutí, který si již testuje na vybraných pacientech. Na trh se však chystají i další doplňky stravy, které dle recenze Davida Rusňáka budou v každém ohledu unikátní a inovativní.

Které další oblasti jsou pro tuto investiční skupinu zajímavé? Jedna z divizí DRFG spravuje dluhopisy a nemovitostní fondy, ve kterých jsou největší podíly aktiv. V uplynulém roce David Rusňák koupil do fondů polikliniku ve Vyškově, což s sebou přineslo zajímavé příležitosti do budoucna. A o jaké příležitosti se jedná? Provoz lékárny ve vlastní budově a kvalitní spolupráce s lékaři.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.