S kvalitním doučováním se matematiky bát nemusíte

15.9.2015 | autor: Redakce PŽ

S kvalitním doučováním se matematiky bát nemusíte

Nervózní pohledy na cár papíru zdánlivě nesmyslných čísel, čelo zalité potem, zuřivé kousání propisky. Pakliže jste podobnou situaci zažili u písemné zkoušky z matematiky, následující řádky váš problém s čísly vyřeší.

Školní sezóna odstartovala tradičně první zářijový den. A právě matematika zaujímá první pozici v žebříčku nejproblematičtějších předmětů. Matematikou nepolíbení studenti přináší z prvního písemného testu známku pět. Chcete-li se tomuto dramatickému scénáři vyhnout a začít nový školní rok výborným hodnocením, začněte se zdokonalovat v předmětu plném čísel a počtů už nyní. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným.

Doučování matematiky

Preferujete individuální doučování matematiky, ale nikdo ve vašem okolí nedisponuje matematickým talentem? V takovém případě byste měli využít služeb specializované doučovací agentury.

Jednou z nejznámějších doučovacích agentur je 2+2 škola matematiky Hradec Králové. Jedná se o mezinárodní školu, jejíž kolébkou je Polsko. V současné době má organizace vybudovanou síť šedesáti poboček v šesti zemích, včetně České republiky. Hodiny vedou profesionální lektoři, kteří mají ke studentům individuální přístup. Jejich posláním je prohloubit matematické znalost studentů.

Abyste věděli, jak se vám v matematice daří, každý měsíc obdržíte zprávu. Vyčtete z ní, v jakých oblastech byste mohli ještě přidat.

Učební programy

Jestliže vás služba doučování matematiky Hradec Králové zaujala, můžete si vybrat jeden z nabízených učebních programů.

Portfolio učebních programů je bohaté. Na své si přijdou studenti, pro které je matematika noční můra a kteří žádají pravidelnou péči. Na doučování můžete docházet pouze před přijímací či maturitní zkouškou. Samozřejmostí je kontinuální doučování matematiky, kdy je cílem zlepšit známku a prohloubit znalosti v matematice jako takové. A v neposlední řadě mohou zájemci navštěvovat výukový program pro premianty či předškoláky.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.