Situace na kryptoměnovém trhu se drasticky zhoršuje. Co nás do konce roku ještě čeká?

18.12.2018 | autor: Redakce PŽ

I když toho kryptoměny během roku 2018 příliš nepředvedly, mnozí doufali, že koncem roku nás čeká boom, stejně jako v minulých letech. Stal se však pravý opak. Bitcoin potkal velký propad a následovaly ho i další coiny. Co můžeme do konce roku ještě očekávat?

Nové dno?

Je nadmíru jasné, že rok 2018 je pro kryptoměny drtivá porážka. Dokonce i ty největší hráče začíná opouštět optimismus, že by se do konce roku něco změnilo. Bitcoin si nedávno sáhl na hranici 4000 USD a nic nenasvědčuje tomu, že by to měl být konečný pád. Naopak – objevilo se pár předpovědí, které tvrdí, že klesající trend bude nadále pokračovat. Pokud se však Bitcoin udrží alespoň kolem 4300 USD, dá se předpokládat, že v blízké době nastane růst. Tato blízká doba však bude nejspíše až začátkem nového roku. Nezapomínejme však ani na fakt, že letos byly ohlášeny velké novinky, které se týkají otevírání nových kryptoburz a velkých nadnárodních firem, co se začaly kryptoměnou zabývat.

Dá se tedy očekávat, že do hry s jistotou vstoupí další velcí hráči, kteří s kurzem výrazně zamávají. Máme se tedy ještě na co těšit.

 

Nakoupit nebo prodat?

I když nás nejspíše čeká mnoho nových událostí ve světě kryptoměn, současnou situaci to však vůbec neřeší. Jestliže dlouhodobě držíte Bitcoiny, Litecoiny či jiné coiny – co v takové situaci dělat? Vždy si pamatujte na základní pravidlo, totiž že obchodník, který podléhá emocím, je špatný obchodník. I když je momentálně trh v krizové situaci, nepanikařte. Pokud byste se teď narychlo chtěli vašich investic zbavit, akorát o ně nadobro přijdete. Nic není ztraceno. Raději si teď před Vánoci od obchodování odpočiňte a užijte si příjemné chvilky s rodinou. Bitcoin má totiž stále velký potenciál a po novém roce jistě ukáže, co v něm celou dobu dříme!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.