Stahování hudby nebylo nikdy jednodušší

11.4.2018 | autor: Redakce PŽ

Stahování hudby nebylo nikdy jednodušší

Rádi posloucháte hudbu na kanálech Youtube a chtěli byste si oblíbené písničky stáhnout i do počítače, mp3 přehrávače nebo na flashku do auta? Dříve jste neměli jinou možnost, než být pořád připojeni na wi-fi síti či mít internet v mobilu. Dnes je to ale mnohem jednodušší. Můžete si hudbu, která se vám líbí, konvertovat z Youtube do formátu MP3 a tu si pak jednoduše stáhnout do zařízení, jež běžně používáte k poslechu. Celý proces vám nezabere více jak pár minut, a pak už se jen radovat z kvalitního hudebního prožitku.

Stahování hudby je stále oblíbenou činností

Hudba se stahuje pořád. Do mobilního telefonu, tabletu, kvalitního MP3 přehrávače nebo počítače. Jde hlavně o pohodlí při poslechu. Protože ke sledování Youtube potřebujete připojení. A víte dobře, jak nestabilní občas signál je. Videa se zasekávají a ničí to radost z poslouchání. Proto je lepší si oblíbenou hudbu stáhnout do svého oblíbeného zařízení a poslouchat offline. Stahování hudby z Youtube ale možné nebylo. Teď už je situace jiná. Existují konvertory, které jednoduše z url odkazu dokážou vytvořit soubor MP3.

Lze stahovat hudbu z Youtube?

Stahování z Youtube bylo dlouho snem všech uživatelů. Každou písničku, kterou si oblíbili, chtěli mít i ve vlastním zařízení. Ale neexistovala aplikace, co by zvládla konvertování. Dnes už je všechno jinak a během pár minut si vytvoříte vlastní playlist z Youtube, který si pustíte kdykoliv budete chtít, nehledě na připojení.

Jak to celé funguje?

Stahování hudby z Youtube do MP3 je jednoduché. Stačí zadat url adresu videa z Youtube na stránkách Otevřito.cz. Následně zvolíte vhodný formát. Pro poslech hudby je vhodný klasický soubor MP3. Umí zachovat vysokou kvalitu a má sympatickou velikost, kterou ocení úložiště vašeho zařízení. Pro mluvené slovo je lepší MP4. Pak už jen stáhnete soubor do svého zařízení a máte hotovo. Jednoduše, pohodlně a není to žádná věda.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.