5 tipů na dárek pro syna, když se mu blíží kulaté narozeniny

3.5.2023 | autor: Redakce PŽ

5 tipů na dárek pro syna, když se mu blíží kulaté narozeniny

Přemýšlíte, jakým dárkem udělat svému potomkovi radost? Máme pro vás skvělý tip, kdy zabijete pět much jednou ranou a vaše dítko bude výskat nadšením. Jak to udělat? Je to jednoduché, čtěte dál…

Slavíme kulatiny naší ratolesti

Rodiče si čím dál tím častěji lámou hlavu, jakým dárkem potěšit své dítě. Zdá se totiž, že dnešní děti mají vše. Nicméně, pokud váš potomek ještě nevlastní elektrokoloběžku, je to ten správný dárek k narozeninám! Znáte přísloví: Zabít mouchu jednou ranou? Tak to už je přežitek. Vy jedním dárkem odrovnáte rovnou 5 much! Elektrokoloběžka a co k ní?

Helma na elektrokoloběžku

Každý rodič, který si váží zdraví svého dítěte, nepustí svého miláčka už ani na tříkolku bez helmy, natož když si syn divočák či dcerka dračice chtějí osedlat elektrokoloběžku! Opatřete proto dětem nejlépe celoobličejovou helmu na elektrokoloběžku, která dokonale ochrání hlavu dítěte při nepředvídaném pádu. Doporučujeme elektrokoloběžku až po 18ti letech, zvláště u těch výkonnějších.

Držák na mobil

Někteří rodiče se možná chytají za hlavu, cože je to za hloupost mít na elektrické koloběžce držák na mobil? Nicméně buďte obezřetní. Sami víte, jak mobil dokáže s vaším potomkem zacloumat. Proto zakoupením držáku na mobil a upevněním na koloběžku předejdete tomu, aby dítě za jízdy tahalo mobilní telefon z kapsy u kalhot. A vy tím můžete předejít případné nehodě.

Super novou bundu na elektro popojíždění

K nové kolobrndě patří i nová bunda. Především s reflexními prvky či nápisy, a to nejlépe v barvě elektrokoloběžky.  Dopřejte vaší ratolesti, aby se cítila cool!

Vidět a být viděn

Jaký netradiční dárek byste mohli věnovat? Takový, jenž dohlédne na bezpečnost. Například maličkost, která vaše dítko překvapí. Darujte mu rovnou reflexní balíček, kde se budou schovávat například reflexní tkaničky a spousta svítících drobností.

Zábava

Darováním elektrokoloběžky zároveň dítěti darujete spoustu zábavy. Může drandit se svými kámoši, prohánět se po parku, jezdit v pohodě do školy a všude bude v pravou chvíli! A vy navíc šetříte i svůj čas, jelikož vám odpadá rozvoz dětí na kroužky…

 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.