Potřebujete najít lepší práci?

22.1.2016 | autor: Redakce PŽ

Nebudeme si nic nalhávat: Bez dobře placené práce není spokojený život. Nejste spokojeni ve svém stávající zaměstnání? Chtěli byste lépe placenou pozici? Štve vás šéf? Nebo jste registrováni na pracovním úřadě a marně se snažíte sehnat práci? Neházejte flintu do žita! Známe řešení, jak najít nové pracovní uplatnění za asistence odborníků a se zárukou spokojenosti, že vás nová práce bude uspokojovat obsahem i po stránce finanční.

Začnete u sebe!

Nejdříve je třeba reálně vyhodnotit vaši situaci. Možná nemáte práci z toho důvodu, že se přeceňujete a hlásíte se na pozice, na které nemáte dostatek zkušeností. Chybí vám odborné znalosti či praxe, neznáte cizí řeč. Neumíte oslovit zaměstnavatele, napsat CV za neúspěchem může stát i nesprávné chování na pohovoru. Faktorů, podle kterých zaměstnavatelé vybírají zaměstnance, je mnoho. Abyste uspěli, musíte je perfektně zvládnout všechny. Nejdříve si musíte uvědomit, co vše umíte a na základě toho se zaměřit na odpovídající pracovní pozice.

Se spojenci uspějete!

Při hledání práce na vlastní pěst je třeba věnovat velké množství času procházení inzerátů, musíte umět kontaktovat společnosti, chodit na pohovory, ptát se po známých. Nad hledáním strávíte desítky hodin, ale bez záruky úspěchu.

Vyhnete se tomu jediným způsobem. Nespoléhejte se jen sami na sebe, ale spojte se s odborníky, kteří se na pracovním trhu dokáží pohybovat mnohem efektivněji. Službu zprostředkování práce nabízí například inovativní personální agentura Žirafa.cz.

Zdarma!

Agentura pomáhá svým klientům najít odpovídající uplatnění na trhu práce. Těžkou práci přebírá na svá bedra. Abyste získali lepší pracovní místo, které bude odpovídat vašim schopnostem a dovednostem, musíte udělat jediné: Poslat životopis! S jeho formulací si nemusíte lámat hlavu – na Žirafa.cz vyplníte všechny údaje ručně nebo nahrajete základní údaje skrze sociální síť facebook.

Personální agentura vám pomůže najít volná pracovní místa zcela zdarma! Připraví vás na pohovor, poradí, kde je třeba se zlepšit. Začněte cestu za pracovním úspěchem spojením s kvalifikovanými odborníky,bude to mnohem jednodušší.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.