Vybavte si domácnost moderními pomocníky!

29.1.2015 | autor: Redakce PŽ

Moderně vybavená domácnost není žádným snobstvím, neboť noví pomocníci mohou značně usnadnit mnohé domácí práce a někteří Vám dokonce pomohou ke zdravějšímu životnímu stylu.

Moderní domácnost snadno, rychle a levně

V současné době lze jak v kamenných obchodech, tak ve světě e-shopů nalézt obrovskou nabídku výrobků do domácnosti, v nichž se kompletně neorientuje vůbec nikdo. Pojďme se proto alespoň ve zkratce podívat na některé produkty, které by se mohly hodit třeba právě Vám.

  • Parní hrnce. Zdraví způsob přípravy rozličných pokrmů, který funguje, jak ostatně název napovídá, na principu ohřevu parou, což je rychlé a efektivní. A výsledek? S použitím parního hrnce jsou jídla zdravější a chutnější.
  • Péče o zuby. Pokud rádi mlsáte, je pochopitelně třeba pamatovat i na vlastní chrup. Naštěstí je dnes domácí péče o zuby velmi účinná, a to díky špičkovým elektrickým zubním kartáčkům a zubním sprchám. 
  • Péče o zdraví. Starost o chrup je pouze jednou z mnoha součástí všeobecné péče o zdraví. Udělat něco pro sebe navíc nemusí být nikterak složité ani nudné. Tak např. ruční gyroskopy Powerball jsou křížencem hračky a posilovny 21. století.
  • Holicí strojky. I v oblasti dámských a pánských holicích strojků si lze pořídit moderní výrobky, s nimiž dosáhnete snadno výtečných výsledků. Nejedná se přitom o nijak drahé pomocníky, zvláště když najdete dobrého prodejce.
  • Kde nakoupit levně? V nabídce internetového obchodu Expert.cz naleznete tyto a další spolehlivé pomocníky (nejen) do domácnosti za příznivé ceny. Přijďte si tedy vybrat…


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.