Jaké máte doma plemeno? Dle jeho velikosti vybírejte psí pelíšek

Jaké máte doma plemeno? Dle jeho velikosti vybírejte psí pelíšek

Pořizujete si pejska nebo už ho máte a chcete mu pořídit pohodlný psí pelech, aby s vámi nespal v posteli nebo na pohovce? Na výběr máte skutečně mnoho pelechů pro psy, je těžké si vybrat jeden jediný, který přinesete domů svému mazlíčkovi. Ideální bude, když budete při výběru myslet na plemeno svého psa. Plemeno totiž výběr rapidně zúží.

více

Fretka jako domácí mazlíček

Fretka jako domácí mazlíčekStalo se vám někdy, že jste procházeli po ulici a zarazilo vás, jak prazvláštně vypadal ten „pejsek" na vodítku naproti přes ulici? Šli jste blíž a zjistili, že je to fretka? Nejedná se o nic neobvyklého. Fretka je totiž oblíbeným domácím mazlíčkem, jehož milovníků stále přibývá. Chcete-li zjistit něco blíže o této roztomilé šelmě z čeledi lasicovitých, pusťte se do čtení následujících řádků.
celý článek komentářů (1)

Máme doma strašilku

Máme doma strašilku
Pokud uvidíte na návštěvě u známých akvárium plné větviček, nelekněte se, když se některá z těchto „rostlin“ pohne. Nestojí před vámi žádná magická hádanka, vaši přátelé jsou jen nadšenými chovateli strašilek! Vše, co je důležité vědět o strašilkách a jejich chovu se dozvíte v následujících řádcích.
celý článek komentářů (0)

Přírůstek do rodiny aneb Jak přivítat štěně

Přírůstek do rodiny aneb Jak přivítat štěně

Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepším přítelem člověka. Vnáší totiž do jeho života mnoho krásného, je mu věrným ochráncem, roztomilým mazlíkem i zdatným pomocníkem. Přesto péče o psa vyžaduje spoustu trpělivosti, času a peněz. Od pelíšku počínaje, výcvikem konče. Jak se tedy na takový náročný přírůstek připravit?

celý článek komentářů (0)

Péče o akvárium

Péče o akvárium
Dobíjet baterky může každý z nás jiným způsobem. Někdo sportem, jiný četbou nebo sledováním televize. Neexistuje ale lepší nabíječ energie než stará dobrá příroda. Co ovšem dělat, když je venku deštivé a nevlídné počasí? Stejně uklidňující pohled jako na zeleň stromů si můžete dopřát, pořídíte-li si domů akvárium s rybičkami. Fascinující svět tropických ryb a kompozice rostlin vám poskytne uklidnění a relaxaci.
celý článek komentářů (2)

Křečík džungarský

Křečík džungarský
Sametová šedá srst, černý pruh na hřbetě a zvídavé oči jako dva korálky – to je křečík džungarský, miniaturní domácí mazlíček, nad jehož roztomilostí se budete rozplývat dennodenně.
celý článek komentářů (0)

Krmení - psi i kočky ocení

Krmení - psi i kočky ocení
Máte-li doma mazlíčka, nejčastěji psa nebo kočku, jistě víte, jak váš miláček nadšeně prahne po čemkoli k snědku. Ovšem ne všechny dobroty vašemu „chlupáčovi“ prospějí. Hledáte-li informace o tom, jaká strava je pro vašeho mazlíčka ideální, kdy krmit a čím, rozhodně nevynechejte následující řádky.
celý článek komentářů (0)

Akvárium a péče o něj

Akvárium a péče o něj Proč zrovna rybičky? Představte si dokonale zařízené tropické akvárium. Na pozadí korálových útesů plavou ty nejexotičtější druhy ryb, jaké jen může vaše fantazie vykouzlit. V průzračné vodě jsou k vidění cichlidy, tetry i tlamovci a ty pestrobarevné reje rybek v zeleni rostlin zkrátka učarují. Vydrželi byste se dívat na podmořský život vašich rybek hodiny. Balzám na nervy, řekli byste.
celý článek komentářů (0)

Pomelo - ovocný hit sezóny

Pomelo - ovocný hit sezónyJistě jste v poslední době zaznamenali na trhu velké kulaté ovoce podobné grepu. Zprvu jste je možná ignorovali, jako všechno ostatní exotické ovoce, jehož hvězda na krátký čas zablikala a poté opět zmizela v temnotách. Pak ovšem nabyla vrchu vaše zvědavost, okusili jste jednou a už jste na něj nedali dopustit. S pomelem je tomu zkrátka jinak. Jeho hvězda stoupá výš a výš. A česká veřejnost si tento druh ovoce jednoduše zamilovala.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.