Erotická masážní svíčka

8.2.2010 | autor:

Erotická masážní svíčkaRomantická předehra i smyslné milování se dají lehce propojit v jedno. Pokud se svým partnerem či partnerkou chcete vyzkoušet něco nového, pořiďte si erotickou masážní svíčku. Jak erotickou masážní svíčku použít a čím vším můžete své intimní chvilky se svou milovanou osobou obohatit, vám prozradí následující řádky. Tento tip můžete využít třeba k oslavě Valentýna.

Každý ví, že romantickou atmosféru lze nejsnadněji navodit zapálením několika svíček. Hluboké pohledy do očí ve světle svíček často vyvolají příjemné chvění a očekávání něčeho výjimečného. Pokud do své milostné předehry zahrnete i erotickou masážní svíčku, jistě nebudete litovat.

Co je to masážní svíčka?

Masážní svíčka ve skutečnosti není svíčka v pravém slova smyslu. Její hlavní ingrediencí totiž není vosk, ale ztužený masážní olej, který má pouze vzhled vosku. Samozřejmě ji však lze zapálit. Erotická masážní svíčka hoří klidným, příjemným plamenem a nádherně voní. Vybrat si můžete mezi smyslnou vůní vanilky nebo orchideje. Obsahuje jojobový olej, avokádový olej, sazamový olej, olej s grepových semínek, mandlový olej, olivový olej, palmový olej a mangové máslo s vitamínem E.

Tavení probíhá stejně jako u svíčky, ovšem s jedním výrazným rozdílem. Roztavený olej masážní svíčky je možné nalít či kápnout na pokožku i z bezprostřední vzdálenosti několika centimetrů. Roztírání je velice vzrušující a celá místnost se rychle a smyslně provoní. Olej se dokonale vtírá do pokožky, takže nehrozí, že byste si umastili lůžkoviny.

Jak svíčku používat?

Použití masážní svíčky je zcela jednoduché. Zapalte svíčku a nechte ji rozehřát. Poté, co se olej dostatečně rozehřeje, ho naneste na pokožku a jemně vmasírujte. Je však jen na vás, jakým způsobem budete svého partnera či partnerku masírovat a co bude následovat. Masážní svíčka může být skvělým prostředkem pro relaxaci po náročném dni, stejně jako smyslným pomocníkem pro milostnou předehru. Neváhejte tedy a zpříjemněte sobě i svému partnerovi letošního Valentýna právě touto "žhavou" novinkou!Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.