Tip na šikovného elektrikáře v Praze

25.8.2014 | autor: Kateřina Mazáková

Tip na šikovného elektrikáře v Praze

Je to prazvláštní fenomén dnešní doby: Přes zvyšující se nezaměstnanost je velice těžké sehnat kvalitní řemeslníky. Kde jsou opravdu šikovní, spolehliví a pracovití lidé, kteří rozumí svému řemeslu? Každý, kdo stavěl nebo rekonstruoval byt nebo dům teď jistě dobře ví, o čem je řeč.

Měli jste domluvenou schůzku s řemeslníkem a on se ve sjednanou dobu nedostavil a dokonce ani nezvedal telefon? Museli jste řemeslníky neustále dozorovat, protože jinak neodváděli svou práci tak, jak by měli? Byl výsledek jejich práce nekvalitní a museli jste ji reklamovat? Ano? Věřte, že jste neměli mimořádnou smůlu, jak si možná myslíte. Stává se to velice často, a proto jsme se rozhodli dát vám tip na opravdu dobrého a spolehlivého elektrikáře.

Elektroservis Roman Kokeš je záruka kvality. Firma elektrikáře Romana Kokeše působí na trhu již 24 let, což má samo o sobě značnou výpovědní hodnotu. Dlouholetá praxe a spokojení zákazníci mluví za vše. Pochvalných referencí na adresu této firmy je mnoho. Zákazníci se na pana Kokeše opakovaně obracejí, protože firma Elektroservis Kokeš pracuje rychle, spolehlivě a je vidět, že pracuje tak, aby se mohla vždy přihlásit ke své práci a stát si za svými výsledky.

Firma působí v Praze a okolí a zabývá se elektroinstalačními pracemi, elektro revizí nebo také prodejem, zapojením a servisem domácích telefonů. Co se týká elektroinstalace, firma provádí připojování elektrospotřebičů do elektřiny. Jedná se o zapojování vestavěných spotřebičů jako je například elektrický sporák nebo elektrická trouba nebo ohřívačů vody jako je například bojler. Firma v rámci elektroinstalačních prací dále provádí montáž osvětlení v interiérech. Veškerá práce je odváděna poctivě a profesionálně a díky mnohaletým zkušenostem jsou pracovníci firmy schopni provádět instalace bezpečně, kvalitně, ale také esteticky.

Potřebujete-li elektrikáře v Praze a okolí, neváhejte kontaktovat firmu Elektroservis Roman Kokeš. Pomohou vám jak s jednoduchou opravou zásuvky, tak se složitými elektroinstalacemi ve větších objektech. Kontaktovat Romana Kokeše můžete Non-stop. Cokoli a kdykoli bude potřeba, to tato firma zvládne. Autor: Kateřina Mazáková

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.