Co koupit partnerovi k Valentýnu?

24.1.2009 | autor:

Co koupit partnerovi k Valentýnu?

Blíží se svátek všech zamilovaných a s ním také neúprosná hysterie ohledně dárků. Jako by nebylo dost vymýšlet, co koupit partnerovi k narozeninám, Vánocům, případně k svátku - měla byste ještě jednou podstoupit nákupní maratón v polovině února? Přesto pokud jste se rozhodla koupit partnerovi dáreček z lásky, jen do toho! Zkuste se inspirovat například našimi tipy.

Ještě než se vydáte lustrovat obchody přecpané k prasknutí plyšáky a růžovo-červenými dárkovými předměty, měla byste si s partnerem sdělit své základní představy ohledně ceny a hodnoty dárku. Vyhnete se tak nepříjemnému faux pas, kdy vy předáte svému miláčkovi značkové hodinky a na oplátku rozbalíte bonboniéru ze sámošky.

Čím se při výběru řídit

Máte-li zhruba představu, kolik chcete do své drahé polovičky investovat, zamyslete se nad tím, co by mu mohlo udělat radost. Berte v úvahu partnerovu osobnost, jeho hobby a životní styl, neřiďte se reklamami. Fanouškovi fotbalu neuděláte radost sbírkou básní francouzských dekadentů a intelektuál příliš neocení permanentku na zápasy sportovního týmu.

Klasika nikdy nezklame

Nemáte-li příliš bujnou fantazii nebo neznáte-li partnera natolik dobře, abyste se pokusila trefit do jeho vkusu něčím osobnějším, obraťte se pro pomoc na vyzkoušenou klasiku. Parfém, košile, pásek, hodinky, kravata, svetr – všechny tyto kousky mají jedno společné. Máte na výběr z mnoha druhů a stylů a málokdy s nimi šlápnete vedle. Zkuste se však přesto při výběru trošku řídit partnerovým vkusem (například co se týče barev, materiálů a tak dále).

Znáte-li partnera lépe, máte výběr daleko širší. Zamyslete se nad tím, co ho baví, a podle toho vymýšlejte dárek. Lístky do kina, na koncert či na výstavu jistě potěší, stejně jako kniha jeho oblíbeného žánru nebo koncert jeho oblíbené hudební skupiny na DVD. Domácímu kutilovi udělá radost nové nářadí, cyklistovi zase například nové oblečení na kolo.

Originální nápady překvapí i potěší

Máte dost okoukaných dárků a chtěla byste vyzkoušet něco úplně jiného, originálního? Co třeba darovat svému miláčkovi nevšední zážitek v podobě adrenalinového sportu? Tandemový seskok, let balonem nebo zorbing jsou neokoukaným dárkem a mohou být pro vaši lásku (i pro vás) úžasným zážitkem. Zamyslet se můžete také nad prodlouženým víkendem někde v zahraničí nebo zauvažujte o romantické dovolené v horách či v lázních.

Jakmile budete s výběrem dárku hotová, nezbývá než se těšit na to, co si váš miláček vymyslel pro vás.  Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: pavlinka Registrovaný | 2009-02-10 03:37:43
Nika napsal/a:
Ach jo to bude zase Valentyn.Miluju svýho kamose,ale on miluje moji kamosku.Nevím co mam delat.
Joo holka ono zalezi jestli ona miluje jeho, pokud jo je to boj s vetrnymi mlyny. Pokud ne mas sanci. Chlap se zamiluje nato tata a mysli vic ... nez hlavou. Tak nezoufej.
Hodnocení: 0
Vložil: Pipp Neregistrovaný | 2009-02-09 04:15:36
Nika napsal/a:
Ach jo to bude zase Valentyn.Miluju svýho kamose,ale on miluje moji kamosku.Nevím co mam delat.
:( absolutně chápu. Já měla něco podobnýho. Pokud spolu nechodí máš pořád šanci. Já něco mu dej, uvidíš, že to ocení.
Hodnocení: 0
Vložil: Nika Neregistrovaný | 2009-02-06 20:14:25
Ach jo to bude zase Valentyn.Miluju svýho kamose,ale on miluje moji kamosku.Nevím co mam delat.
Hodnocení: 0
Vložil: Domča Neregistrovaný | 2009-02-04 02:08:55
Valentýn, Valentýn, juchů!!
Hodnocení: 0
Vložil: petra Neregistrovaný | 2009-01-25 15:23:43
No my Valentýna neslavíme, takže to máme celkem vyřešené. Mimo to dáváme si dárky během celého roku :-).
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.