Kegelovy cviky: zajistěte si nezapomenutelný orgasmus!

24.4.2009 | autor:

Kegelovy cviky: zajistěte si nezapomenutelný orgasmus!

Kegelovy cviky se staly v posledních letech velmi populárním tématem v diskusích (nejen) o sexu. Desetitisíce žen po celém světě si toto „cvičení“ nemohou vynachválit, a to z pochopitelných důvodů. Nejenže si tímto jednoduchým posilováním ženy zpevní svaly v pánevní oblasti (což může nejedné ženě ulehčit při porodu), ale hlavně zažijí mnohem lepší sex a přímo pohádkový orgasmus! Co říkáte, nestojí to za vyzkoušení?

Žádná novinka

Možná vás překvapí, že oblíbené Kegelovy cviky nejsou žádnou novinkou. Série speciálních cviků byla vyvinuta roku 1948 americkým gynekologem Arnoldem Kegelem. Samotné cviky spočívají v rytmickém zatínání a uvolňování svalstva v oblasti pochvy, močové trubice a konečníku. Kromě sexuálních účelů je cvičení Kegelových cviků praktikováno při potížích s močovou inkontinencí. Samotné cviky jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže. Co s vámi tedy může udělat procvičování pánevního svalstva v sexuální oblasti?

Trénujte svaly pro lepší sex

Hledáte motivaci, proč začít cvičit Kegelovu sérii? Ženy určitě potěší, že díky pevnějším pánevním svalům dosáhnout orgasmu mnohem rychleji a často v mnohem intenzivnější míře. Zároveň se projeví větší vzrušivost a vaginální lubrikace. U mužů vede pravidelné zatínání svalů k oddálení ejakulace a k větší erekci. Další výhodou je intenzivnější prožitek při samotném sexu – ženy totiž mohou trénovanými svaly sevřít partnerův penis a zvýšit tak své i jeho potěšení. Pořád hledáte důvody, proč nezačít s Kegelovými cviky ihned?

Jak na to

Ptáte se, jaké svaly tedy máte procvičovat, abyste je posílila a katapultovala tím svůj milostný život k naprosté extázi vzrušení? Návod je jednoduchý. Příště, až budete vykonávat malou potřebu, zkuste na chvíli zadržet proud moči. Svaly, které u toho zatnete jsou přesně těmi, které chcete posilovat. Kegelovy cviky ale rozhodně neprocvičujte s plným močovým měchýřem nebo dokonce při močení, tím byste naopak napomáhali jejich ochabování.

Na cvičení si najděte čas několik minut ideálně dvakrát až třikrát denně. Využít můžete například čas, který obyčejně trávíte vařením, čištěním zubů, sezením u televize nebo čekáním na autobus/ve frontě. Cviky totiž můžete cvičit prakticky kdekoli a ve všech pozicích - vsedě, vestoje, vleže nebo kleče. Budete-li cvičit poctivě a pravidelně, výsledky byste měli zaznamenat do osmi až dvanácti týdnů.

Příklady táhnou

Pro začátek můžete vyzkoušet dva jednoduché cviky. Pomalu zatněte vnitřní i vnější pánevní svaly, držte je zatnuté po dobu asi tří sekund a potom na stejnou dobu uvolněte. Střídavé (pomalé!) svírání a povolování zkuste opakovat pětadvacetkrát až třicetkrát. Druhý cvik je dynamičtější. Stahujte a povolujte tytéž svaly v co nejrychlejším tempu. Počet opakování je ze stejný jako u předchozího cviku. Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář
Hodnocení: 0
Vložil: vyznavačka Kegelových cviků Neregistrovaný | 2013-09-09 00:22:31
Kegelovy cviky se dobře cvičí, když si lehnete,ruce máte pokrčené v loktech a jedete jako na kole a nebo při ležení-moje oblíbená poloha-lehnete si, ruce upažíte a nohy pokládáte střídavě na jednu a na druhou stranu. Potom si můžete zpříjemnit cviky vibrátorem, nějaký spíše menšího průměru nebo venuš.kuličkami. Tak hezky cvičte:-)
Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.